NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falco-Poster Pop Rocky, aneb jak jsme tvořily design webovky

Datum: 5. 4. 2009 12.55 | Autor: Falco1957 | 2293× | Kategorie: tvorba fanoušků | Komentáře: 0

 

Falco Amadeus

 

 

Jak jsme s Luckou tvořily pozadí webu o Falcovi

Jak jsem už psala na našem diskusním fóru i tady v jednom článku, Lucinka Hendrychová se stala mojí spolu-webmasterkou. Stará se převážně o technické věci, nahrávání všelijakých videí, pomáhá mi s hledáním na netu, ale také mi radí s designem. Nedávno pracovala dokonce přímo zde na webu při vkládání designově velice složitého článku „Přišel na svět z trojčat".

No ale Lucinka má i svoji webovku o Falcovi a právě se rozhodla změnit design této stránky a poprosila mě o radu. No a to já jo, to hned všeho nechám a začnu si hrát s vobrázkama. Jenže - Lucinka má spíše technické cítění a její webovka má úplně jiný styl. A také má ráda trochu jiné barevné odstíny, než já. Jak to udělat, abych se jí trefila do vkusu a aby to nevypadalo, že jsem předělala její web „k obrazu svému"? Jedno bylo jasné - chce to zvýraznit a změnit něco..., buď logo anebo - jasně. Chce to změnit pozadí a dát tomu ráz. Dát tomu Falcovu tvář. 

Nejdříve jsme probíraly všelijaké velké krásné Falcovy fotky, ale - nebylo to ono. Chtělo to vytvořit něco speciálního.

Byla už sobotní půlnoc, když jsem narazila na všem známý soubor pdf, který znáte pod názvem Pop Rocky - Falco Poster. A já hned věděla, že tohle je krásné a že by se to mohlo líbit i Lucince. A psala mi, že líbí. Jenže - ten plakát byl hrozný. Byly vidět barevné defekty, kazy na obrázku, dokonce i čáru, jak byl plakát složený. A já se dala do práce.

Po nascanování, oříznutí jednotlivých segmentů plakátu, sestavení zpět do souvislého obrazu a vyčištění vypadal ten plakát asi takto (zde je už s rámečkem):

Falco Poster Pop Rocky

Pak už jsem jen v Corelu klonováním odstranila nápisy a začala tvořit barevné varianty pozadí. Ty jsem pak poslala Lucince, aby si vybrala některý z nich. Tady jsou ty různé barevné varianty:

Provedení "darkred"

Falco - Pop Rocky Poster

 

 

Provedení „Old Photography"

Falco - Pop Rocky Poster

 

 

Provedení „Old Photography s kolorizací do hněda"

Falco - Pop Rocky Poster

 

 

Provedení „Sepia"

Falco - Pop Rocky Poster

 

 

Provedení „Sunset Effect"

Falco - Pop Rocky Poster

 

 

Co vyrobila Lucinka na svojí webovce, to zastavuje dech, je to opravdu krásné a nemá to chybu. Však se podívejte, jaký má krásný nový design.

Je to o něčem jiném než to, co tvoří někteří méně zdatní čeští webmasteři - však známe třeba stránku FALCO YOU ARE WONDERFUL, že? Placaté logo, co jim ho musel předělat slovenský webmaster Martinko Smeke, jinak by zůstalo v tom děsu. Vypadalo totiž takhle a měli to tam celý rok:

Falco placatý a la web Falco You Are Wonderful

 

Mno, teď už to je o maličko lepší. V logu ale mají symbol, kterému nerozumějí. Kdyby jim ho nedala jejich milovaná Isolda, tak ani nevědí, že tohle existuje. No a barva pozadí, ta   dodnes připomíná - mírně řečeno - žabí trus. A to ještě není nic v porovnání s obsahem té webovky. Opravdu síla!!! Falca a jeho fanoušky určo zajímají scuky pubertální mládeže Falkenfluga, Heldena a Smekeho v jejich "rezidencích" s obstarožní slečnou z Prahy, co nemá ve svých třiceti letech do staré panny daleko a navíc je obtloustlá po nadměrné konzumaci čokoládových laskomin...

Že ať nepomlouvám? Tak jo, už toho nechám. Nejsou zajímaví. Radějc se podívejte na další můj výtvor z dnešního dopoledne:

Provedení „Old Canvas"

Falco - Pop Rocky Poster

 

 

No, tak jste si snad spravili chuť... A teď už hupky šupky k Lucince na její webovku. Určo to mezitím ještě zdokonalila, zatím, co tu vykecávám. A možná, že přibyly ještě i nějaké nové články o Falcovi. Tak pojďme na to, jsem hrozně zvědavá. Vy taky? A jdete se mnou? Tak pojďte, tudy:

 

                         http://monarchy2008.wz.cz/RMF1/

 

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1