NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Treffen mit Falco – setkání s Falcem – Kapitola 3 – s Falcem se už nesetkám, s Arno Bauerem možná jo

Datum: 6. 5. 2010 19.57 | Autor: Falco1957 | 1665× | Kategorie: Treffen mit Falco | Komentáře: 0

 

Treffen mit Falco - setkání s Falcem


Kapitola 3 - s Falcem se už nesetkám, s Arno Bauerem možná jo


Arno Bauer und Falco

Zdroj/Quelle:

 

Když jsem si v tomto novinovém článku přečetla vyprávění o tom, jak se ARNO BAUER setkal s Falcem, nějak mi to jméno bylo povědomé. Ale jeho fotografie z novinového článku mi nic neříkala. Jen to jméno. No a v článku je uvedena adresa stránky, kterou měl založit k poctě Falca.

 

Ten odkaz jsem vyzkoušela, ale už není platný. A tak jsem se vydala na Internet. A tam jsem velice rychle našla odkaz na Facebook. Tady, podívejte: 

http://www.facebook.com/Expocityvision

 

a tam, na jeho  profilu, další odkaz na jakýsi „rozcestník":

http://www.falco.at.tt/

 

a také na Youtube, kam Arno také přidává své klipy:

http://www.youtube.com/user/Expocityvision?feature=mhw4

 

Arno BauerEXPOCITYVISIONS - no, to je přece jasné. A při pohledu na jeho současné foto se mi vše potvrdilo. Arno Bauer je webmaster velmi známé stránky EXPOCITYVISIONS, FALCO THE IMMORTAL WEBBASE, která je na této adrese:

http://expocityvision-freakshowmusichomebase.blogspot.com/

No vida, dokonce mám na Facebooku už delší dobu odloženou jeho žádost o přátelství...

No a tak jsem si ji rychle potvrdila, ať nedělám trapasy, a milého Arna v co nejbližší době oslovím. A také vám sem dám odkazovou klikací ikonku na jeho stránku (hihi, kam občas chodím na rady...). A s radostí také zjišťuju, že máme společného přítele na Facebooku. Hádejte koho... no přece Enimo Zinka. Jej, jak je ten svět malý...!

No, a tak uděláme malý "seznamovací" pokus: vyrobím pro Arna několik pěkných Falco-foto-pozdravů. A zkusím mu je poslat přes Facebook a pozvat ho sem na blog. Jak se také jinak seznámit? Pozvání na sbírku motýlů nebo poštovních známek se už dnes nepěstuje, to byla seznamovací metoda v minulém století.
Dagmara/Falco1957

 

 Falco - Donauinsel Konzert 1993

 
 

Falco - Donauinsel Konzert 1993


 
 
Falco - Donauinsel Konzert 1993

 
 

Falco - Donauinsel Konzert 1993

 
 
 
 


Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1