NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Treffen mit Falco – setkání s Falcem – Kapitola 2 – Bláboly a fantazie na úrovni Yellow Presse

Datum: 6. 5. 2010 18.37 | Autor: Falco1957 | 1535× | Kategorie: Treffen mit Falco | Komentáře: 0

 

Treffen mit Falco - Setkání s Falcem
Kapitola 2 - Bláboly a fantazie na úrovni Yellow Presse

 

Ano, jsou mezi námi šťastlivci, kterým se podařilo setkat se na vlastní oči s Falcem, mluvit s ním, nebo třeba i povečeřet, jako se to podařilo Petře v minulém článku. Domnívám se ale, že bychom někteří neměli fantazírovat a personifikovat se se slavnými osobnostmi. Tak, jako o tom jasně svědčí příspěvek, který byl svého času vydán na této adrese:

http://www.alles-bonanza.de/ubb//Forum8/HTML/000337.html


 

Neznám mistra natolik, abych byla schopná posuzovat jeho smýšlení o lidech a jeho životní postoje. Také se o něm všeobecně ví, že to v některých momentech snad měl být ranař a servítek si zrovna nebral. Zvláště když si přihnul. Že by ale někomu náhodně navrhoval sex, a to z dlouhé chvíle, jen tak při čekání, až mu natankují plnou nádrž, tomu prostě věřit nemohu. A jen tak btw, kdybych už mohla odhadovat Falca po milostné stránce (do čehož mi, samozřejmě, nic není), rozhodně bych ho neohodnotila jako playboye, který si s někým chce hodit švédskou trojku. A už vůbec nevidím, že by tohle navrhl muži, kterého vidí v doprovodu jeho milé.

Sorry, ale tomuhle se nedá věřit ani náhodou. Autor toho blábolu, nechť při nejbližší příležitosti navštíví ten dům s tou červenou lucerničkou, tedy - pokud na to má.dost euráků a trošku si tam zařádí, asi to potřebuje. Ale Falca s jeho pověstnými blondýnkami, toho tam těžko asi najde...

A já si jdu představovat setkání s Falcem úplně jinak...


Falco - Coming Home

Už jsem to kdysi psala na našem diskusním fóru: já kdybych se setkala s Falcem, raději bych moc nemluvila, aby Sokolík neslyšel mou špatnou němčinu a neměl ze mne špatný dojem. A kdybych si mohla vybrat, nejraději bych se s ním setkala v Disco U4, kde se mohu před rozhovorem trošku „posilnit" alkoholem, abych vůbec dostala odvahu promluvit.

No a když by přede mnou neutekl a byl ochoten bavit se se mnou? První, co bych udělala, vtiskla bych mu do ruky svazeček textů písní a notových předloh na jeho nové písně, které jsem pro něj psala skoro celý svůj život, a které jsem nikdy nedostala odvahu předat mu. Svazeček značně již zažloutlých listů s potrhanými okraji a škrtanci v textech, jak jsem je neustále přepisovala a vylepšovala. A pak bych napjatě čekala, co na to mistr. Jestli by alespoň zanotoval nápěv, který je ode mne, zda by se zamyslel nad nějakým tím novým textem písně, alespoň si zkusil, zda se to dá interpretovat. Jo a taky bych mu dala vizitku s adresou tohoto blogu, aby se sem přišel podívat.

A kdyby mne vyzval náhodou v té diskošce k tanci (tak, jak tomu bylo při jeho setkání s jednou moderátorkou), zkusila bych s ním ploužáka a tajně, aby si nevšiml, bych se pokusila políbit ho něžně na ucho, nebo do vlasů. No a hlavně bych po něm chtěla, aby mi zazpíval jen pro mne a bez doprovodu jeho kapely. Jen tak zanotoval - do ouška  - některou ze svých slavných písní. A dala bych mu najevo, že je pro mne jako muž velice atraktivní, a že si jej a jeho umění nesmírně vážím. A to by se mu snad líbilo.
Tak tohle je má představa o setkání s Falcem.
Dagmara/Falco1957

 

 Falco - Donauinsel Phantasy

 

 

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1