NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de http://www.falco-fr.com/ http://www.falco.at http://www.falcofanclub-berlin.de http://www.falco.de.gg / http://www.falcollection.at http://www.falcoderfilm.de/ http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Zemřel zpěvák Petr Muk - R.I.P.

Datum: 24. 5. 2010 20.53 | Autor: Falco1957 | 2641× | Kategorie: STAR HEAVEN | Komentáře: 0

 

Zemřel zpěvák Petr Muk
Petr Muk

 

Ve svých pětačtyřiceti letech zemřel populární český zpěvák Petr Muk. Podle některých informací spáchal sebevraždu. Novinkám jeho smrt potvrdili jeden z členů Mukovy kapely a také kamarád Oldřich Lichtenberg.

Zemřel zpěvák Petr Muk

Dnes 11:33 - Praha
(Aktualizováno: 13:29 )

Jeho tělo bylo nalezeno v pondělí. Zemřel jen několik dnů po vydání nového alba V bludišti dnů, které kritika velmi dobře přijímá.
Muk se již několikrát léčil s depresemi.
„Informaci o smrti Petra jsem dostal dnes asi v devět hodin ráno. Bližší informace nemám, ale myslím si, že spekulovat o sebevraždě je předčasné," řekl Novinkám producent a blízký přítel Petra Muka Oldřich Lichtenberg.

 Petr Muk s manželkou Evou

Petr Muk s manželkou Evou

„Ve středu jsme spolu byli na pivu a byl ve velmi dobré náladě. Sháněl jsem mu i lístky na nedělní koncert Kiss. Ty jsem mu předával v pátek a předpokládám, že na koncertě byl. Bude mi velmi chybět. Byl to skvělý umělec a můj blízký kamarád," uvedl Lichtenberg.

Petr Muk a Petr Janda

Petr Muk a Petr Janda
Podle informací Práva Muk v noci před smrtí koncert skutečně navštívil.

Záchranka již nemohla Mukovi pomoci
Mukovo úmrtí potvrdila i mluvčí pražské záchranné služby Jiřina Ernestová. "Ano, u tohoto muže jsme skutečně zasahovali, ale už jsme mu nemohli pomoci," uvedla pro ČTK. Podle ní příčina smrti není známa, věc bude vyšetřovat policie. "Žádné další informace nemůžeme poskytovat, rodina si to nepřeje," zdůraznila Ernestová.
Krátce před smrtí Muk Právu sdělil, že se chystá na koncert Billyho Idola, který se koná 27. června a navštívit chtěl také vystoupení skupiny Gossip.
 
 
 
            
 

Petr Muk Odpočívej v pokoji

 

 

Petr Muk se narodil roku 1965 a vyrůstal v Jižních Čechách. V raném mládí zkoušel štěstí s punkovými skupinami, nicméně se proslavil úplně jiným stylem. Koncem osmdesátých let byly masově navštěvovány koncerty jeho synthi-popového Oceánu, který se vyznačoval na popové poměry velmi mystickými texty.
Notoricky známým se stal jejich hit Ráchel, věrní fanoušci si možná vzpomenou i na songy Dávná zem, Čas, Prázdná ulice apod. Oceán v devadesátých letech vystřídal rovněž velice populární projekt Shalom. Prodal téměř 300 000 nosičů a jeho symbolem se stala píseň Až jednou.

V roce 1997 Muk odchází na sólo dráhu a věnuje se již čistě středoproudému popu. Vydává desky jako Jizvy lásky, Dotyky snu a Osud ve dlaních a DVD Zrcadlo.
Získává druhé místo v anketě popularity Český slavík Mattoni v letech 2002 a 2003, nicméně se mu už nedaří vrátit na úplný vrchol, přestože rádia si oblíbila coververze jako Zrcadlo či Bon Soir Mademoiselle Paris a Stín katedrál.
V odborných cenách (Anděl) nedosahuje výraznějších úspěchů. Po roce 2000 vstupuje do světa muzikálů. Hraje v Rusalce, Golemovi, Johance z Arku a Galileovi, aby se nakonec rozhodl tuto oblast opustit a věnovat se alternativnější desce V bludišti dnů. Krátce po jejím vydání zemřel.


Bonsoir mademoiselle Paris


Petr Muk - Láska , ta nebezpečná věc


Petr Muk - Nářek převozníka


Petr Muk-Něžné dotyky


Petr Muk - Sny zůstanou


Oceán - Ráchel
Videoklip k této úžasné písni z toku 1988


Petr Muk - Stín katedrál
Petr Muk zpívá Stín katedrál. No není to nádhera? :)

  


          R.I.P.      
 
 
 
 
 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1