NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

TV-moderátorka Sabine Thomas a Falco

Datum: 9. 4. 2010 5.38 | Autor: Falco1957 | 1522× | Kategorie: Sabine Thomas | Komentáře: 0

TV-moderátorka Sabine Thomas a Falco

Sabine Thomas und FalcoDalší osobností, která se osobně setkala s Falcem, je televizní moderátorka SABINE THOMAS.

Stala se hudební redaktorkou aby mohla profesně realizovat své koníčky - psaní, fotografování a hudbu. Již ve školních letech měla v mládežnickém časopise BRAVO Interview s hercem Budem Spencerem, později vystupovala v týdenním televizním vysílání a dělala živá Interview před kamerou.

Pak ji objevili v München Bavaria Filmstudios při castingu na moderátory na šestidílné hudební vysílání "Teen Magazin" (letní série hudebního vysílání "Formel Eins" - "Formule 1") a právě tam byl Falco první osobností, s níž dávala Interview před kamerou.

Později se stala hudební redaktorkou Tv-stanice MUSICBOX a TELE5 a pokračovala ve své profesní kariéře v dalších hudebních vysíláních. Svých největších úspěchů dosáhla v týdně vysílaných pořadech Oldies "Yesterday" a jako DJane působila také nějakou dobu v programu StarSat Radio Europa. A co je významným faktem - spolupracovala s fotografy časopisu BRAVO, k nimž patřili Bubi Heilemann a... Fryderyk Gabowicz. Vzpomínáte si na toto jméno? Ano, byl to právě on, kdo vyfotografoval Dietera Bohlena při jeho soukromém setkání s Falcem, na něž popový titán Bohlen vzpomíná ve 12. kapitole své knihy nazvané Hinter den Kulissen (Falco oder "Ich denk´an dich").

Své memoáry vydala také knižně, stejně jako jiná TV a rozhlasová moderátorka, nám známější Claudia Stöckl. Prozatím mi ale není známo, zda v některé ze svých knih vzpomíná také na Falca. Vydává také krimi-literaturu. 

To je asi tak všechno podstatné o této moderátorce. Obrázek máme, bohužel, jen tento malý, ale jakmile se dozvím nějaké další info o Sabine Thomas a jejích kontaktech s Falcem, dám zase vědět.

Dagmara/Falco1957

Kdo byste měli zájem dozvědět se o této sympatické ženě něco více, můžete to zkusit zde:

http://www.sabinethomas.de/html/music___tv.html

Sabine Thomas und Falco

 

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1