NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Dvě nová diskusní Falco-fóra

Datum: 3. 2. 2009 3.27 | Autor: Falco1957 | 1272× | Kategorie: REKLAMA-VERBUNG | Komentáře: 0

Dvě nová diskusní fóra - dvojčátka

Dámy a pánové Falcomani a Falcomanky!!!

Máme pro vás překvápko, dvě nová diskusní fóra. A jsou to fóra krásná a udělaná s péčí a nadějí, že se zase všichni dobří fanoušci na nich sejdeme, abychom si dále v klidu příjemně povídali o našem milém a nejlepším zpěváku Falcovi.

Jsou to fóra-dvojčátka, vznikala v jednu dobu. Jedno modré, vážnější a serióznější, také klidnější, jako jeho tvůrkyně a adminka Lucy. A to druhé červené, ostře rudé. Stejně divoké, jako Dagmara, která je adminkou tohoto fóra. A přístupné i ostřejším, avšak slušným diskusím.

Takže - kdo chcete být blízko Falca a kdo jej máte rádi, vstupte k nám, pojďte do toho s námi, pojďme se všichni pěkně bavit a sdělovat si svoje pocity a zprávy o všem kolem Falca. Na místech, kam budou smět jen slušní a vychovaní lidé, kteří neurážejí ani zpěváka Falca, ani ostatní diskutující fóra. A kteří se mají rádi a budou tvořit partu kamarádů se stejným zájmem.
A tak tedy pojďte, dobří lidé, pojďte k nám. Čekáme vás s náručí otevřenou, čekáme vás nedočkavě a těšíme se na diskuse s vámi.

 

Modré Fórum Falco-fandů Lucy Hendrychové je na této adrese:

http://newfalco.sux.czFalcovo a Dagmařino Svobodné diskusní fórum je na adrese:

http://falco.sux.cz
Před vstupem na naše fóra se však prosím registrujte na http://vsevjednom.cz.
A až pak se přijďte přihlásit k nám. A my váš vstup nejdříve potvrdíme a pak rády mezi námi uvítáme.

Adminka Lucy_cz + Falco1957 (adminka Dagmara)

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1