NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Narodilo se nám děťátko

Datum: 29. 6. 2009 0.55 | Autor: Falco1957 | 1476× | Kategorie: REDAKCE BLOGU | Komentáře: 0

    

NARODILO SE NÁM DĚŤÁTKO

Dámy a pánové,

omluvte mne, na chviličku přestávám vydávat články o Falcovi, protože mám úkol. A povinnost, kterou jsem si měla splnit již dříve.

Již několik měsíců mi při práci na tomto webu pomáhá, a to vydatně a i při svých rodinných povinnostech, jedna senzační kočka. Zajisté jste již četli pod některými články  info o jejím spoluautorství.

 Je to 29-letá mladá žena, matka rodiny a převeliká Falco-fanynka, také je první správcovou na našem českém diskusním fóru o Falcovi. A její jméno určitě již znáte, je to naše Lucinka, která se občas představuje nickem Lucy_cz a na diskusním fóru ji znáte pod jménem Lucy Hendrychová.

Již dříve jsem ji zde měla prezentovat a já místo toho plnila přání ostatních z Falco-fóra a jako o překot jsem vydávala články o Falcovi. A Lucinka - při všech těch rodinných povinnostech, kterých opravdu nemá málo, nám mezitím ještě stačila porodit překrásné děťátko, již druhou holčičku. (A to tu ještě prozradím, že se nám bude brzy vdávat...)

Tak ti, Lucinko, přeju všechno nej a především - velice a převelice gratuluju. Své úkoly zvládáš, a to na jedničku s hvězdičkou. Prožila jsem o tebe v poslední době hodně strach, také mě mnohokrát napadlo, co bude, až mi již tu nebudeš moci tak vydatně pomáhat, když budeš mít starost o děťátko. Ty mne ale znovu a znovu přesvědčuješ o tom, že se není čeho bát, že jak nový přírustek v rodině, tak i svoje Falco-povinnosti zde zvládneš. A to s větším klidem, než je zvládám já. A tak ti přeju - no všechno nej. Ještě znovu a stokrát a tisíckrát - gratulace, převeliká gratulace.

Ať žijete, holky z Český Lípy, ať je to s váma pořád tak fajn, jako doposud. Mám vás všechny tři mocinky ráda a už se nemůžu dočkat, až tebe i obě holčičky uslyším na Skype.

A pro vás, čtenáři - podívejte na ty krásný ženský, tady je máte všechny tři...

Terezka, naše novorozeňátko,

se narodila v neděli, 28.6.2009, prozatím měří 50 centimetrů a váží 2950 gramů. A je hezkoučká jako andílek, to sami vidíte. A mamča mi o ní řekla, že je hodná.

  

Zuzanka, neboli Zuzík,

tak tu už znám důvěrně ze Skype. A s Falcem už měla taky tu čest. A myslím, že se jí Falco velice líbil...

pamatujete se ještě na tento článek?

http://falco1957.mujblog.info/pro-zasmani/pusinka-pro-falca

 

A tady jsou dvě překrásný děvčata a Lucy ještě před nedávnem. Slušelo jí to, že?

       

 

        

 

 

 

 

No a protože vím, že až Lucinka bude mít konečně opravený počítač a až se trošku vzpamatuje ze všech těch událostí, tak příjde dříve sem k Falcovi, než ke mně na Skype, ještě tu nechávám pro ni vzkaz:

Lucko, spočni, zotav se a plně se teď věnuj oběma maličkým, já to tady zatím nějak zvládnu. Stejně budeš dál napsaná v redakci článků, je toho ještě dost, s čím jsi mi pomohla, ale ještě to tu není. 

 Ale poslyš, FALCO STEJNĚ TADY NA TEBE BUDE ČEKAT...a víš, jak on by byl rád, kdyby měl takovýhle dětičky, tak - přijď zase k nám.

Čmuk tobě i oběma malým posílá

tvoje Dáša

P.S.: a dárek jsem ti poslala koncem týdne poštou, máš tam na dývkách dva Falcovy koncerty a poslední info z blogu upravený tak, ať to nemusíš pak hledat v tom opraveným kompu.

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1