NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falco mit Band bei Proben zum LIVE Konzert auf dem Wiener Rathausplatz (Wien, 14.5.1985)

Datum: 26. 3. 2010 13.38 | Autor: Falco1957 | 1984× | Kategorie: Rathausplatz 1985 | Komentáře: 0

Mám v kompu několik sérií Falcových fotek z různých příležitostí, těch fotek je víc než dvě stovky. Nejsou příliš velké a jsou opatřeny vodoznakem, neb já zase byla na loupeži v archívech jedné tiskové agentury. A ten vodoznak tentokrát neodstraním, u tak malých fotek bych je mohla poškodit. No, tak prozatím aspoň takhle. Ale nebojte, ty fotky se, a určo ve větším provedení, již brzy objeví někde v tisku. Jsou totiž určeny pro novinové články. A až v těch novinách pak najdu lepší a větší fotky bez vodoznaku, postupně tyhle (dneska tolik „rare") nahradím. Tak se pojďte mrknout, většinu z nich uvidíte poprvé.

Serie 1 - Falco mit Band bei Proben zum LIVE Konzert auf dem Wiener Rathausplatz

Wien, 14.5.1985

          

     Falco - Rathausplatz - Probe - 1985


    


A ještě dovětek:
Když jsem tenkrát ty fotky našla, převelice jsem se zaradovala. A hned mě napadlo, že bych celou tuhle „várku" věnovala jednomu echtovnímu Falco-fanouškovi, který Falcovy fotky sbírá a kterého bych tím dozajista potěšila. Dneska by byla příležitost a stačilo by jen vydat najednou všechny série a věnovat mu je. Má totiž narozky. Narodil se 26.3.1991 a dneska je mu 19 let.
A já mu je přesto dát nemohu. Proč? Zklamal. Na celé čáře zklamal, je to další fanoušek, co rozdělil naše řady a vnesl do nich zmatek a neklid. A zničil jedno diskusní fórum, kde mohl mít dneska ode mne velkou gratulaci. O jeho vztazích se mnou ani nemluvě.
Takže - žádný dárek, Mirku Djembo. No, snad jenom doporučení: pracuj na sobě, jsi mladý a ještě máš šanci změnit se, zvládnout to. U jiných fanů určitě ano, u mne už ne. No, ale to sem vlastně nepatří.
Dagmara/Falco1957

 


 


 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1