NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Poděkování a dáreček pro moji kejminku Lucy_cz

Datum: 9. 4. 2010 7.09 | Autor: Falco1957 | 1385× | Kategorie: Poděkování | Komentáře: 0

Poděkování a dáreček pro moji kejminku Lucy_cz  

Mluví se tady na blogu o kdekom a kdečem, jen jedna osůbka zůstává jaksi v pozadí, i když ji všichni dobře známe. Je to má pomocnice LUCY HENDRYCHOVÁ, vlastně již HANKOVÁ, která dobrovolně i nedobrovolně plní mé (i ty nejskrytější) přání a tužby a pomáhá ze všech sil tady na Blogu o Falcovi.
A i když občas přeletí mezi námi nějaký ten ohníček, nebo jiskřička, je pořád u mne, jsme pořád jaksi spolu, i když Lucy už bude vydávat spíše svoji vlastní webovou stránku.
A já mám ten dojem, že už jí toho tolik dlužím (protože já jí mohu jen málo pomoci u ní na webu, kdežto ona mně pomáhá pořád), a udělala jsem tedy pro ni malý dáreček.
Ano, jsou to ty koláže, které jsem avízovala už i na Falco-fóru.
Nemám sice k nim žádný nový song, co bych ho mohla hodit do nějakého prográmku a udělat klípek i s hudbou, ale mé koláže jsou myšleny zcela od srdce. Vždyť si to, Lucinko, už hodně dlouho zasloužíš. A já ti tímto aspoň trošku chci něco dát a nějak se ti revanšovat.

Děkuju ti, Lucy, buď pořád taková, jaká jsi. A hlavně - buď pořád poblíž mne. Neb - co bych bez tebe byla já a tento blog... Děkuji ti, moc ti děkuji.
Dagmara/Falco1957

 

...nevím, jestli se povedly, já se mocinky snažila, fakt jo...     

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1