NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Kde nakupovat nosiče s Falcovou hudbou, aneb: tak, chudý český fanoušku, a nakupuj!

Datum: 12. 8. 2010 0.08 | Autor: Falco1957 | 2015× | Kategorie: NÁKUP NOSIČŮ | Komentáře: 0

 animace

 Jak a kde nakupovat nosiče s Falcovou hudbou, aneb: tak, chudý český fanoušku, a nakupuj!

Na jaře jsem zde uváděla odkaz na internetovou česko-německou zásilkovou službu NAKUPOVÁNÍ.net. Patřím totiž mezi chudší fanoušky a nemůžu si nové Falco-knihy, které vyšly koncem minulého roku, jen tak zajet koupit do Vídně, či do Německa. Domnívala jsem se tedy, že pořídím ty knihy postupně u této služby.

Jak jsem dopadla, to raději nebudu příliš popisovat. Zmíněný kontaktní prodejce sice byl na Skypu okamžitě, jak jsem jej vytočila, ale pak vytočil zase pro změnu on mne.

Kniha Die Wahrheit od Horsta Borka na první pohled měla slibnou cenu, rovnající se ceně v zahraničí, a to dokonce i po započítání dopravného. A slibovali ji, dodanou z Německa, účtovat bez DPH. Ale ouha! Objednávky se realizují až v případě, že cena objednávky překročí 50 Euro. Takže bych si musela pořídit ke zmíněné knize ještě dalšího jeden a půl titulu.

Když mi ten pán doporučil „nějakou drobnost", aby objednávka tu cenu 50 Eur měla, poděkovala jsem a zavěsila. A po výplatě si skočím do ostravského Librexu, třeba tam pořídím lépe. Prý snad taky realizují objednávky zboží z ciziny. Své zážitky vám pak nezapomenu sdělit.

 

A nyní se věnujme nákupu nosičů s Falcovou hudbou.

A zase to vezměme z hlediska normálního průměrně vydělávajícího člověka, třeba maminky dvou dětí, která musí živit rodinu a nemůže rajzovat jen tak po Evropě, starší nezaměstnané ženy, která je bez práce a žije ze všelijakých podpor, anebo chudého študáka, kterému taťka nekoupí hned na požádání noťas, kterého rodiče nevezmou auťákem kdykoliv do Vídně...

Ne, opravdu to není tak lehké mít hned novou knihu nebo nové cédéčko, či dývko. A to pak člověk opravdu uvažuje, jak to pořídit a zařídit...

A už vás slyším, jak namítáte: „A to ti to nějaká Falco-kamarádka, nebo nějaký Falco-fanoušek nemůže dovézt, když jede do německy mluvící země? Přece jich máš fůru, jak jsi tu nedávno tvrdila."

No, tak tohle opravdu funguje jen málokdy. Naštěstí pro mne ano. Já totiž takovou kámošku mám.

Věřte mi, není tak lehké obtěžovat kámošku i když vím, že leccos pro mne udělá. Já se ale přesto styděla. Ale nakonec jsem se přecejen odvážila a poprosila ji.

Bylo to po její návštěvě Excaliburu, kdy jsem jí já, jinak vcelku klidná a nezávistivá osoba, začala najednou opravdu závidět. A nejen tu brožurku o Excaliburu, kde se to Falcovými fotkami jen hemží. Když mi Kamča Ondruchová ukázala foto z té brožurky a vyprávěla o své nedávné návštěvě Excaliburu, začala jsem silně uvažovat a spřádat plány, co podniknu, ale opravdu finance na vlak, který by mne zavezl do Excaliburu, nebo do Vídně za Falcem a na nákup novinek, to bylo přímo marné. 

Kamilka mne ale vyvedla z omylu. Přecejenom existuje na světě někdo, kdo také myslí na ty druhé a kdo pomůže. Stačilo poslat jí menší finanční obnos, aby tu knihu mohla pořídit.

A já se tedy ode dneška pyšním jednou překrásnou knížkou, kterou mi pošta právě vydala. Byla to zásilka od Kamči, která ji pro mne pořídila v Rakousku.

 

Horst Bork - Falco Die Wahrheit

 

 

Hele, koukejte...!!! Já mám knihu od Horsta Borka. Už nebudu muset po netu lovit útržky té knihy, už se budu moci také sama začíst. A především - také něco z té knihy zpracovat. Kamilce podle dohody ponechám její témata, ale já - se žíznivě vrhám na téma FALCO-PROMOTION-TOURS. Jsou v té knize vypsané. Včetně všelijakých informací, které ještě nikdy nebyly pořádně zveřejněny.


Jo a Kamilce? No té převelice děkuju za laskavost. A urychleně šetřím dalších 600 kaček, které jí pošlu v dohledné době. Chybí mi totiž ještě dvě knížky,...a dva nosiče v originálu..., a... a dost.

Běžte se raději podívat ke Kamile na její stránku. V rubrice WAHRHEIT totiž už najdete Kamilčiny velice zajímavé a jedinečné překlady z té knihy. A já... se teď vzdálím. Nevyrušovat - čtu si v Borkovi.

Jo, abych nezapomněla - ta Kamilčina rubrika s překlady úryvků z Borkovy knihy FALCO - Die Wahrheit, wie es wirklich war - ty najdete na tomto odkazu:

 

http://falco-1998.webnode.cz/falco-wie-es-wirklich-war-horst-bork/


A vy - až si proštudujete Kamilčinu stránku - tak tady máte tabulku a odkazy na seznamy Falcových titulů, které je možno objednat si z domu. Tak si to proštudujte (vy, kteří se hodláte do podobných obchodů na Internetu pouštět, protože nemáte tak fajn kámošku, jako mám já). Občas jsou tam u některých titulů velice zajímavé cenové relace.

http://audio3.cz/find.asp?scid=41281&who=3

Dagmara/Falco1957

 

AUDIO3.cz - nabídka internetové zásilkové služby

článek

Zdroj:

http://audio3.cz/goods.asp?gid=1441304

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1