NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Důkaz, že Falco žije, anebo novinářská kachna a nechutný vtip?

Datum: 3. 5. 2010 8.27 | Autor: Falco1957 | 2242× | Kategorie: Mysterium Falco | Komentáře: 0

 mmm

Důkaz, že Falco žije,

anebo novinářská kachna a nechutný vtip?

O Falcově mysteriózní smrti se vedou již dvanáctý rok různé úvahy. A pokud se tedy někdo domnívá, že by Falco mohl být mezi živými, neberu mu tento názor. Ostatně - kdo z nás viděl Falca v den jeho poslední cesty? Nikdo. V rakvi byl Falco spatřen jen jistou  (pro nás fanoušky neznámou) osobou, která měla namísto jeho nemocné matky potvrdit jeho totožnost. To je jedna stránka věci.

Když si ale někdo hloupě dělá šprýmy z věci tak vážné, jako je život a smrt, je to nejen nechutné, je to sprosté. A dokáže to vyděsit, když je člověk nepřipravený na podobnou zprávu.

A já si takhle začátkem roku brouzdám v noci po Internetu, podotýkám, že jsem šla po adresách, nehledala jsem podle obrázků. A najednou mne doslova šokovala tato věta:

 

Dieses Bild ist der Beweiß: Falco ist nicht tot. Er dreht Z-Movies in Hongkong.

Tento obrázek je důkazem, že Falco není mrtvý. Točí akční filmy v Hongkongu.

   Bylo to na této adrese:

No a když jsem tu adresu rozklikla, uviděla jsem foto jakéhosi cizího muže pramálo podobného Falcovi, no a pod jeho fotkou byl onen inkriminovaný nápis. Však se sami podívejte.

  Falco - důkaz

Podobný, trošku větší obrázek toho člověka byl zveřeněn ještě na této adrese:

 badmovies.de/index.php/Crackdown_Mission

 Falco - důkaz

No, když jsem se uklidnila a postěžovala si, ještě celá vyděšená tou větou, na našem diskusním fóru o Falcovi, dala jsem si tu práci, nascanovala ten článek a také... našla foto našeho rozmilého Sokolíka. A tak je zde zveřejňuji pro podobné šprýmaře, či nejapné redaktory, kteří by náhodou neznali Falcovu podobu když o něm píší.

 

Takhle vypadá skutečný FALCO, pánové !!!

Takhle!!!

 Falco

 

Tak si Falcovu podobiznu dobře zapamatujte, abyste se zase někdy příště nespletli. Protože ta věta v tom článku, no pokud to nebyl špatný žert - tak to byla novinářská kachna a hnusný TRAPAS !!!
Dagmara/Falco1957

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1