NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falco - Der Kommissar - Medley Hits und Schlager der 80er Jahre

Datum: 10. 7. 2010 5.25 | Autor: Falco1957 | 2040× | Kategorie: Medley Hits der 80er Jahre | Komentáře: 0
 
 
 
Konečně se nám zase na Youtube objevil klípek s Falcem. A i když je to jen část písně a my nevíme, ze kterého vystoupení to přesně je, nevadí. Falco je tam velice cool.
V klipu uvidíte i další zpěváky tehdejší hitparády a opravdu to stojí zato. Falca s obligátním a tehdy velice populárním "Kommissarem" uvidíte přibližně ve 3. minutě.
Dagmara/Falco1957
 
Medley Hits und Schlager
der 80er Jahre 

snímek je alternativně nahrán zde:

http://de.tinypic.com/m/ax16pc/3

 

 

Klip jsem sestříhala tak, aby zbylo jen Falcovo vystoupení. Pokud se mi podaří upnout jej někam na Youtube nebo TinyPic, přidám jej sem.

Animace z klipu

Falco - Der Kommissar

 

Takže nahrávka na Youtube toho mého sestřihu se podařila (i když už mám zase hlášenou shodu ID). Tak tady je klípek extra:

Falco - Der Kommissar
(Ausschnitt_Medley Hits und Schlager der 80er Jahre)

 

snímek je alternativně nahrán zde:

 

 

 


Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1