NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falco - Vienna Calling am Pool, raritka

Datum: 3. 6. 2010 2.01 | Autor: Falco1957 | 2433× | Kategorie: LIVE AUFTRITTE | Komentáře: 0
 
 
FALCO AM POOL (snímek je VERY COOL),
a k tomu ještě „avi"-show

Následující snímek VIENNA CALLING je dosti významnou raritou přesto, že působí poněkud jako reklama na italské koupaliště, či letní dovolenou na Jihu. Byl natočen patrně v době Falcova manželství s Isabellou Vitkovic, na jeho prstu totiž vidíme snubní prstýnek. Raritou je tento snímek také proto, že je historicky poprvé zveřejňován. Nezveřejnil jej dosud nikde ani vlastník snímku, firma Sony Music Entertainment.
A co se týká dosavadních fotek, pár jich sice existuje, ale pouze v malém formátu a ve skladech tiskové agentury APA, nekvalitních, opatřených několikerým vodotiskem a prakticky nepoužitelných pro vydání na webu, či blogu.

 

 

Všechny tyto problémy jsou ale pryč díky uživateli DXD2, který Vienna Calling nahrál na Youtube. Snímek byl ale v poněkud diskutabilní kvalitě a tak se naše rozmilá Lucy ujala předělávky. Provedla synchronizaci, zvukovou úpravu a zaostření videa. A já jej nahrála na YT znovu jako Reupload na svůj nový nick FalcoNachtflug2008. Tady je:

 

 

Falco - Vienna Calling am Pool (Reupload)

Video from DXD2 (Reupload: Sound - Increase Volume, Brightness, Contrast)

video je alternativně nahráno zde:

http://de.tinypic.com/m/adybno/3

 a ještě zde:

http://de.sevenload.com/videos/DuYh0y7-Falco-Vienna-Calling-am-Pool

 

A po dvou nocích strávených focením videa a výrobou jednotlivých foteček vám můžeme obě s Lucy předvést Falca také na fotkách, a to ve značně lepší kvalitě, než byly oficiální fotky

Já tedy uvádím jednoduchou slideshow...

Falco - Vienna Calling

... a můj nový vynález, tzv. „AVI-SHOW", tj videosnímek, na němž si můžete zastavit to video a prohlédnout si v klidu jednotlivé záběry. (Jinak to zde na blogu nejde, dia-show tu prostě nefunguje.).Ten AVI-Snímek je nahrán zde:
 

U Lucy_cz na její stránce http://Monarchy2008.wz.cz/ v rubrice NOVINKY pak uvidíte kvalitní Diashow z tohoto klipu a budete se moci pokochat jednou fotkou po druhé. 

A kdo je mým přítelem na FACEBOOKu, kde působím pod nickem Webmasterin Dagmara Falco, máte možnost prohlédnout si jednotlivé snímky i v mé galerii, případně si je stáhnout do svých sbírek.Foto-galerie (213 fotek) je na této adrese:

http://www.facebook.com/photo.php?pid=111309&id=100000663325974#!/album.php?aid=24065&id=1846576778

 

Sem přidávám jen těch 34 nejzdařilejších kousků:

                                   


Tím jsme snad obě, Lucy i já, dokonale zajistily tento dnes již historický Falco-skvost. Přejeme vám tedy obě příjemné pokoukání a mnoho zážitků, o něž se postaral mistr FALCO.

A já tímto ještě jednou děkuji Lucy_cz za provedené úpravy videa a spolupráci při výrobě všech těch „show". Bez ní bychom tu krásu neměli možnost vidět v tam krásném provedení a ani fotky by nebyly příliš hezké.
Dagmara/Falco1957


 

 

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1