NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Desktop Falco-Kalendář 2011

Datum: 25. 12. 2010 20.01 | Autor: Falco1957 | 2272× | Kategorie: KALENDÁŘ 2011 | Komentáře: 0

 

 

 

Desktop Falco-Kalendář 2011

 

 

Tak jsem se konečně po několika letech pokusila o vydání vlastního Falco-kalendáře. Problémy s hledáním vhodného Kalendar-Makeru, ty byly natolik velké, že jsem toho zavčas zanechala. Výsledek se totiž jaksi nedostavoval. Falcovy fotky v kalendáři byly malé, programy Kalender-Maker v němčině, které jsem potřebovala, jsou pouze placené a programy ke stažení free nefungují.

V češtině byla situace obdobná. A tak jsem neváhala a stvořila jsem vlastní verzi. Prostě jsem složila z obrázků co největší fotky, z německého Kalendar-Makeru jsem v FTP vytvořila měsíční tabulky a šla jsem na věc. Tady je výsledek, pak vám k tomu ještě něco povím:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No, když jsem toto uvedla na Facebook a rozeslala to jako vánoční dárek českým, ale hlavně zahraničním přátelům, opravdu byla ve mně malá dušička. Neznám rozměry monitorů a vysvětlovat v němčině, jak se tento zázrak používá – no, nebyla jsem si jistá, zda to lidi pochopí...

Pochopili, a nejen jeden fanoušek. Ve zprávách i v komentářích u toho kalendáře se mi dostalo tolika pochval, že jsem rozhodnutá vymyslet pro příští rok ještě lepší variantu.

 

 

A někteří fanoušci si jej dokonce nechali vytisknout. Vy z vás, kteří se dostanete na můj profil na FB, najdete u mne ve fotogalerii na profilu celý kalendář. A pod každou z fotek je uveden link na stažení velkého formátu v rozlišení 5234x3760 pixelů (přímo z mého hostingu). Toto vyjde na tisk asi ve velikosti 185x133 cm a takto vypadá ten kalendář vytištěný. Je to příspěvek ze zdi mé kamarádky Michaely Reinberger, která ten vytištěný kalendář pro mne nafotila.

 

 

No a pokud jej chcete mít na monitoru – tak prostě stačí stáhnout si ty větší fotky a nastavit je jako tapetu plochy. I já jsem to chtěla udělat, ty obrázky vycházejí akorát přes celý monitor. Jenže – já najednou začínám tvořit další Desktopové obrázky...a na monitoru mám už obrázek jiný. Ale o tom už v dalším článku. Tak – komu se toto mé dílko líbí, vzhůru na můj profil...ten kalendář najdete na této adrese:

http://www.facebook.com/album.php?aid=45546&id=1846576778

Dagmara/Falco1957

 


Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1