NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

FALCO - Hit Sommernacht 1984

Datum: 21. 3. 2010 0.47 | Autor: Falco1957 | 1562× | Kategorie: Hit Sommernacht 84 | Komentáře: 0

 

FALCO - HIT SOMMERNACHT 1984

Nedávno jsem zde s velkým nadšením uváděla DVD-video Chronicles 1, z něhož část uvedl na You Tube uživatel DXD2. Album Chronicles 1 je zařazeno v rubrice VIDEO.

Part 1, kterou máme tedy již z You Tube, obsahuje Falcovo live vystoupení „HIT SOMMERNACHT ´84" z června 1984. Je to první část toho DVD s tímto obsahem:


Intro
Hit Sommernacht '84
02. Der Kommissar
03. Junge Römer
04. Hoch wie nie

 

A proto tento snímek uvádím ještě jednou v rubrice LIVE AUFTRITTE - VYSTOUPENÍ LIVE. A zde také uvedu kompletní obrazovou přílohu, sestávající z několika animací, jednotlivých fotek a koláží, které jsem z nich vyrobila. Já jich totiž nafotila cca 640. Takže nejprve znovu videoklip:

 

Falco Chronicles Part 1

 


Následující 3 překrásné fotky před časem (když jsme ještě nevěděly, o jaké vystoupení se jedná) upravila Lucy_cz, za což jí znovu děkuji. A právě z dokumentace k těmto fotkám jsem zjistila přesné datum konání - 06/1984.
 
 

Falco - Hit Sommernacht 1984Falco - Hit Sommernacht 1984
Falco - Hit Sommernacht 1984

 

Dále uvádím 3 Slideshow, obsahující celkem 640 fotek z tohoto videosnímku. V příloze k tomuto článku pak uvedu ty nejhezčí fotky a koláže, které jsem z nich vyrobila. Protože - tentokrát to opravdu stálo zato, Falco byl v té době velice atraktivní a je opravdu na co se dívat.
Dagmara/Falco1957

 

Slideshow jsou velice pomalé, abyste si mohli foto vychutnat, ale jsou dosti objemné, tak prosím, mějte strpení, až se načtou.

 

 

SLIDESHOW INTRO - FALCO - DJ A MODERÁTOR

 Falco - Hit Sommernacht 1984

SLIDESHOW SONGS - FOTO ZE VŠECH TŘÍ PÍSNÍ
Falco - Hit Sommernacht 1984

SLIDESHOW EFFECTS - FOTO SE SPECIÁLNÍM EFEKTEM

Falco - Hit Sommernacht 1984

 

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1