NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

FALCO, Festival di Primavera 1986 a žebříčky hitparád

Datum: 26. 3. 2010 4.42 | Autor: Falco1957 | 1603× | Kategorie: Festival di Primavera 86 | Komentáře: 0
FALCO, Festival di Primavera 1986 a žebříčky hitparád

Originál video z Festivalu di Primavera 1986 ve vlastních sbírkách dosud nemám, no a asi těžko budu mít. Je k sehnání, ale... už zase dovoz z ciziny a platby přes Pay Pal. Ukážu vám tedy aspoň booklet (pro případ, že někdo z vás neodolá a nakoupí).

  DVD Festival di Primavera 1986

 

 

 

  
A co mne velice těší - našla jsem další info o tomto festivalu. A tabulku s výsledky hitparád na jaře 1986. Nevadí, že je v italštině, že byl tenkrát Falco  s písní Rock me Amadeus naprosto s převahou na prvním místě, to vidíme. Jeanny skončila na 78. místě.

Ten článek jsem našla zde:

http://www.hitparadeitalia.it/icharts/articoli/ic1986_1p.htm

 

Uvádím tu tabulku úmyslně celou, abyste si uvědomili, kolik zpěváků Falco "zdolal" v březnu, dubnu a květnu 1986 v žebříčcích amerických, anglických a německých hitparád. A doporučuju vám podívat se na ten odkaz.

  Falco - Festival di Primavera 1986

 


A co přidat? Fotečky nemám, nedalo se je uveřejnit, nebyly kvalitní. A malou animaci z toho klipu už máte v předchozím článku této rubriky. Tak tady je ještě jednou klip s písní, s níž Falco zaujal naprosto přesvědčivě první pozici.

Festival di Primavera 1986

Falco Rock Me Amadeus & Vienna Calling [Live~Festival di Primavera '86]

 

A já využiju příležitosti. V tom článku se mluví také o producentské dvojici Rob a Ferdi Bolland, s nimiž Falco spolupracoval a kteří také zpívali. A jejich hudba je velice pěkná. Tak si pojďme něco od nich poslechnout, než stihnu o nich připravit separé informaci. Přeji pěkný poslech.

 

Bolland & Bolland - In the army now


Bolland & Bolland - Tears Of Ice (1987)

Bolland and Bolland - Summer of '71


To byla pohádka, že? Tohle hladí po duši. To byly písně mého mládí, a byly to hitovky. Mám všechna jejich alba a ráda si je přehrávám...jejich hudba je měkká a něžná, dnešní diskotékový řev se k tomu nedá přirovnat...
 
Ale další písně nepřidám. Počkejte si, budou, Všechny. V článku, který o nich připravuju. Bude senza, těšte se...
Dagmara/Falco1957

 

 

Zdroj/Quelle:

http://www.hitparadeitalia.it/icharts/articoli/ic1986_1p.htm

 

link na placené DVD Festival di Primavera 1986:

http://www.discovideos.com/festival-di-primavera-1986-double-dvd/

 

 

 


Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1