NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falco talks: Zitate - Alex Bielesch - Falco říká - citáty se sbírky Alexe Bielesche

Datum: 5. 1. 2009 5.55 | Autor: Falco1957 | 1699× | Kategorie: Falco´s Zitate | Komentáře: 0

 

 

Falco talks: Zitate

Austropop: Ich unterhalte mich lieber mit Menschen des Wortes als Menschen des Biers. Es herrscht ein respektvoller Abstand zur Kollegenschaft. Und so ist es gut.

Benehmen: Ich bemüh' mich mi zu benehmen wie a Mensch und versuche niemanden auf die Füße zu steigen. Und wann mir ana auf die Füß steigt, dann rauch i ma a Zigarett'n an und blas er'm um.

Brigitte Nielsen: Mit ihr wollte ich nie in die Hitparaden, mit ihr wollte ich nur ins Kissen. Das war 'Part of the Deal'.

Dekadenz: Schau, ich hab das Wort Dekadenz recherchiert, und hab also ungefähr 200 Freunde befragt was ihnen dazu einfällt... und keiner von de 200 hat dasselbe g'sagt. Aber immer hat's irgendwie a Bissel was mit mir z'tun g'habt.

Erotisches Wunschprogramm: Sagen wir, es findet statt. Ich lebe à la Carte, aber nicht öffentlich. Ich will nie mehr von der Yellow Press zum Nömmix gemacht werden.

Frauen I: Ich hab mir nie die falschen Frauen ausgesucht, sondern die Frauen den falschen Mann! Ich hab noch keine verlassen, alle haben mich verlassen. Aber ich sehe keine Notwendigkeit, mich großräumig zu verändern.

Frauen II: Nach drei Wochen fühle ich mich ohne Frau unwohl und nach vier Wochen mit ...

Golf: Golfspielen ist (...) ein sehr geselliger Sport. Beim Golfspielen trifft sich alles um die Löcher rum, fast wie im wirklichen Leben.

Gott: Wenn ich morgen meinem Gott gegenüberstehe, kann ich sagen: "Ich bin unschuldig! Ich hab niemanden was getan, ich hab niemanden g'legt, ich hab niemanden betrogen, ich hab niemanden wehgetan... außer mir selbst." Und das wird er mir hoffentlich verzeihen.

Lebensgefühl: Ich kann ohne das Lebensgefühl, so zwischen Depression und Größenwahn, nicht wirklich leben.

Naked: Ich recherchiere an der Nacktheit seit der Pubertät... erfolglos.

Rock Me Amadeus: Es hat, gerade in einen so kleinen Land wie Österreich, wo eh fast a jeder den anderen kennt, a unglaubliche Dynamik entwickelt... "Nr. 1 in Amerika!" Also i muss sagen, i war gar net gut drauf als ich hörte "Nummer 1 in Amerika", weil ich wusste was das für eine Belastung ist, und ich habe fast fünf Jahre gebraucht um die so einigermaßen wieder loszuwerden.

Rockmusik: Rockmusik is net, wenn man sich mit ana Wanderklampfn auf die Bühne stellt und irgendwelche Liadln runtersingt.

Schlechte Erfahrungen: In Wien kann dir nichts schlimmeres passieren, als ein netter Bursch zu sein. Ich bin lieber das Arschloch.

Styling: Ich bin für keinen Wahn die Gallionsfigur.

Tod: Wenn ich einmal sterben sollte werden's mich alle hochleben lassen, die G'frasta.

 

Zdroj/Quelle:

http://www.bielesch.com/index.htm?/falco.htm

 

 

Falco říká: citáty

Austropop: Raději se bavím s lidmi slova než s lidmi piva. Ke kolegům panuje uctivý odstup. A je to tak dobře.

Chování: Snažím se chovat jako člověk a nešlapat nikomu na prsty. A když mně někdo šlápne na prsty, tak si zapálím a kašlu na něj.

Brigitte Nielsen: S tou jsem nikdy nechtěl do hitparád, s tou jsem chtěl jen do postele. To byla 'Part of the Deal'.

Dekadence: Podívejte, pátral jsem po informacích ohledně slova dekadence a ptal jsem se asi 200 přátel, co je k tomu napadá... a nikdo z těch 200 neřekl to samé. Ale pokaždé to mělo něco trochu společného se mnou.

Erotický program: Řekněme, že se odehrává. Žiji à la Carte, ale ne veřejně. Už nechci, aby ze mě bulvár dělal Nömmix.

Ženy I: Já jsem si nikdy nehledal nesprávné ženy, ale ženy si hledaly nesprávného muže! Já jsem ještě žádnou neopustil, všechny opustily . Ale nevidím nutnost, se nějakým zásadním způsobem měnit.

Ženy II: Po třech týdnech bez ženy se necítím dobře a po čtyřech týdnech s ní...

Golf: Golf (...) je velice družný spor. Při hraní golfu se všechno točí kolem děr, skoro jako ve skutečném životě.

Bůh: Když ráno stojím tváří v tvář mému Bohu, mohu říct: "Jsem nevinen! Nikomu jsem nic neudělal, nikoho jsem nepodrazil, nikoho jsem nepodvedl, nikomu jsem neublížil... kromě mě." A to mi, doufám, promine.

Životní pocit: Bez životního pocitu někde mezi depresí a megalomanií nemůžu skutečně žít.

Nahota: Po informacích ohledně nahoty pátrám od puberty... neúspěšně.

Rock Me Amadeus: Tahle písnička získala v tak malé zemi jako je Rakousko, kde skoro každý zná toho druhého, neuvěřitelnou dynamiku... "Č. 1 v Americe!" Tedy musím říct, že jsem se zas tak dobře necítil, když jsem slyšel "Číslo 1 v Americe", neboť jsem věděl, co je to za zátěž, a potřeboval jsem asi pět let, abych se jí do jisté míry zase zbavil.

Rocková hudba: Rocková hudba neznamená, že se postavíte na jeviště s kytarou a odzpíváte pár písniček.

Špatné zkušenosti: Ve Vídni se Ti nemůže stát nic horšího, než že jsi milý chlapec. Já jsem radši za hajzla.

Styling: Nechci být vzorem pro žádné poblouznění.

Smrt: Kdybych měl jednou umřít, budou mi všichni provolávat slávu, sprosťáci.

 

 

Překlad do češtiny/Übersetzung ins Tschechische: Dagmara, Webmasterin

 

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1