NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falco o své hudbě - citát z roku 1986

Datum: 5. 1. 2009 5.42 | Autor: Falco1957 | 1115× | Kategorie: Falco´s Zitate | Komentáře: 0

 

 

FALCO o své hudbě - citát z roku 1986

Falco über seine Musik:

"Ich glaube nicht, dass in 10 Jahren irgendjemand hergehen wird und sagen können: 'Ah des ist der', die werden immer sagen: 'Na ja, is' er des oder is' er des oder was is' er denn jetzt überhaupt - was, wer ist es, es gefällt uns, es gefällt uns nicht' und das ist, wo ich hin möchte." (Falco 1986)

"The message has to be having a good time because there is no other way on that world. Ich glaube nicht, dass du und ich oder wir irgendwas verändern werden an dieser Welt. Ich glaube nur, dass wir eine Funktion haben, eine wichtige Funktion, nämlich die, zu sagen: kommt zumindest für 3, 4 Minuten während ihr dieses Lied hört weg aus eurem Alltag und weg aus der Atmosphäre, die vergiftet ist und ich glaube, die Atmosphäre auf dieser Welt ist vergiftet." (Falco 1986)

Falco o své hudbě:"Nevěřím, že někdo za 10 let přijde a bude moci říct: Oh, to je tenhle, pořád budou říkat: 'No jo, je tohle nebo je tohle nebo co vůbec je - co, kdo je, líbí se nám to, nelíbí se nám to, a to je to, kam se chci dostat." (Falco 1986)

Vzkaz musí být mít se dobře protože na tomto světě to nejde jinak. Nevěřím, že ty nebo já nebo my něco na tomto světě změníme. Věřím jen, že máme funkci, důležitou funkci, a totiž říct: odpoutejte se alespoň na 3, 4 minuty, zatímco posloucháte tuhle písničku, od vašeho všedního dne a pryč od atmosféry, která je otrávená, a já věřím, že atmosféra na tomhle světě otrávená je." (Falco 1986)

Překlad do češtiny/Übersetzung ins Tschechische: Dagmara, Webmasterin  

 

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1