NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Nový Falco-Restaurant DER KOMMISSAR v New Yorku

Datum: 11. 4. 2011 22.47 | Autor: Falco1957 | 3459× | Kategorie: FALCO - NEWS 2011 | Komentáře: 0

 

Nový Falco-restaurant DER KOMMISSAR

v New Yorku

Ein neues Falco-Lokal DER KOMMISSAR

in New York

 

 

Im April 2011 wird ein Falco Lokal in New York eröffnet und trägt den Namen DER KOMMISSAR

V dubnu 2011 bude v New Yorku otevřena nová restaurace na počest zpěváka Falca. Bude se jmenovat DER KOMMISSAR.

 

 

Tato zpráva se objevila na Facebooku začátkem měsíce dubna. A já k ní přidávám následující informace, které jsem našla v americkém tisku:

Restaurace bude na 559 Fifth Avenue mezi 15. a 16. ulicí v prostoru, kde stál dříve dominikánský stánek Borin Queya II. Tato nová restaurace bude mít 30 míst k sezení, bude v rakouském řemeslném stylu, podávat se zde budou rakouské klobásy (Würstchen) a pivo, a bude zde široký výběr pálenky. (Menu uvádím v následujícím článku). Restauraci vlastní Gary Baldwin a jeho manželka Monika Wührer původem z Rakouska. Majitelé vlastní také galerii, která byla v minulosti zničena požárem. Třetím majitelem je Alex Darsey. Podrobnější informace naleznete v níže uvedeném textu.

 

wednesday, march 23, 2011

Austrian Restaurant "Der Kommissar" Coming Soon to Fifth and Fifteenth

An Austrian restaurant called Der Kommissar will be opening soon at 559 Fifth Avenue, between 15th and 16th Streets, in the space last occupied by Dominican lunch counter Borin Queya II.

According to their website, the 30-seat restaurant will feature "a menu of artisanal Austrian style sausages, craft beers, and an extensive selection of schnapps." They'll also have a take-out window.

The team behind the restaurant, Gary Baldwin and his wife, Austrian native Monika Wuhrer, are also the owners of the Open Source Gallery, which has been without a home since burning down in the 5-alarm South Slope fire last November. Alex Darsey, a third partner, has tended bar all over the neighborhood.

 

 

 

 

Quellen/Sources/Zdroje:

http://heresparkslope.blogspot.com/2011/03/austrian-restaurant-der-kommissar.html

http://ny.eater.com/archives/2011/03/plywood_137.php#plywood-5

http://www.nyc.com/restaurants/der_kommissar.234595/map_location.aspx

http://derkommissar.net/?page_id=47

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1