NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Ještě jeden zapomenutý článek – Falco versus Robbie Williams

Datum: 12. 3. 2010 17.11 | Autor: Falco1957 | 2288× | Kategorie: FALCO - NEWS 2009 | Komentáře: 0
Robbie Williams
 
Ještě jeden zapomenutý článek - Falco versus Robbie Williams
 
  
Je už to nějakou dobu, co se na podzim minulého roku objevily v tisku zprávy o novém hitu Robbieho Williamse „Bodies" a úvahy o tom, zda Williams mohl kopírovat Falcův námět a styl z videoklipu HOCH WIE NIE, který Falco natočil ke svému druhému albu JUNGE RÖMER.
Oba zpěváci totiž točili svá díla na hřbitově letadel, ve Williamsově klipu je použit klasický Falcův znak-černý Jeep. Zdálo by se, že i pózy v některých sekvencích klipů jsou podobné.
Falco svůj klip Hoch wie nie k druhému albu JUNGE RÖMER natáčel v roce 1984 na hřbitově letadel v Arizoně, Robbie v poušti Mojave, která je vzdálena 400-600 mil vzdušnou cestou od místa natáčení Falcova klipu. K těmto spekulacím snad také mělo dojít proto, že je známo, že Williams je Falcovým fanouškem. Na jednom ze svých vídeňských koncertů dokonce zpíval Falcovu píseň Rock me Amadeus. Sám Robbie vydal na svých stránkách informace o místu natáčení, dva články, které jsem vybrala, naleznete zde:
 
Austriancharts
 
 
OE24.at

 
A jsou to tyto videoklipy:
 
ROBBIE WILLIAMS - BODIES - NEWEST OFFICIAL MUSIC VIDEO - HQ

 
 7/12 - Hoch wie nie - Die Falco-Show
 
Tak, co si o tom myslíte? Můj názor je tento: Falco je vynikající, Robbie Willians také. Jsou to ale umělci naprosto rozdílní stylem a k převzetí námětu či stylu rozhodně nedošlo. To by pak už opravdu nikdo po Falcovi nemohl natáčet v kulisách, kde jsou letadla, či černý Jeep. A copak třeba Dragostea Din Tei?
Zanechme těchto úvah, věřím, že ani oba umělci, kdyby byli oba naživu, by neměli v této záležitosti ten nejmenší spor, ba co víc, určitě by se tomu zasmáli.

No a... proč se vlastně nepodívat znovu na našeho miláčka Falca? Tak pojďte, vyrobila jsem pro vás tři koláže ve svém novém prográmku. Tak ať se líbí. A Robbiemu i Johannovi posílám ve svých snech velikánskou a něžnou pusinku a pohlazení. A vzkaz: Hoši, jste jedničky. Jeden lepší, než druhý. Jo a kdybyste mě někdy pozvali na rande, neodmítla bych ani jednoho z vás.
Dagmara/Falco1957

 

 

 Falco 1

 


Falco 2Falco 3

 

Animaci k Falcovu klipu najdete také zde:

http://falco1957.mujblog.info/animace/dvd-hoch-wie-nie-animace-hoch-wie-nie

 

 

 


 

 


Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1