NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falco-fanynky 1, aneb: dnes na pořadu moje kámoška a blogová spolupracovnice Lucy_cz

Datum: 14. 6. 2010 21.04 | Autor: Falco1957 | 2327× | Kategorie: FALCO IS BACK | Komentáře: 0

 

 Falco-fanynky 1, aneb: dnes na pořadu moje kámoška a blogová spolupracovnice Lucy_cz


Své foto si musíte přede mnou hlídat. A to kdekoli. Ať už je vystavené na Facebooku, kde jste mezi mými přáteli, nebo si je necháte na profilu na portálu lidé.cz, nebo mi je zcela bezelstně pošlete, jen tak, pro podívání. Pokud mi to výslovně nezakážete, zneužiju vás totiž, a to jako třídu. A už vás nikdo nezachrání před zveřejněním na blogu. Hahaha, někdy z toho je parádní zábava.

 

No, ještě se mi nestalo, že by se „postižený" zlobil, teda spíš naopak. A takhle to dopadlo, když mi poslala Lucy_cz, moje kejminka a blogová spolu-tvůrkyně, několik fotek. A taky si jich pár vystavila na Facebooku. Tady jsou:

Dvě fotečky, které mi Lucy poslala na Skype:

   


Sekne jí to, že? No a pak mi poslala také foto své starší dcery Zuzanky.
Ale než vám ukážu Zuzanku dnešních dnů, zeptám se: Pamatujete si ještě na tohle foto? Bylo vystaveno v článku Pusinka pro Falca. Zuzanka, tehdy ještě batotátko, seděla mámě na klíně a koukala na monitor PC. No a co udělala při pohledu na krásného Falca na titulní stránce mého blogu, kterou měla Lucy právě otevřenou? No dávala Falcovi pusinky přímo na čelíčko:

 

 

A toto je současné foto Zuzíka, z níž vyrostla už slečna jako lusk. I Falco by se už za ní otočil...


  Kočka, že? No přímo Falco říznutý Manuelem Rubeyem. A odkud je to tričko? To tričko vyhrála kdysi v jedné německé soutěži Lucy. Takhle v něm vypadala tenkrát:

   

 

No, ale Lucy si na Facebooku vystavila i sérii rodinných fotek s názvem Holky moje milovaný. Je už tam i Terezka, mladší holčička. Jojo, té už taky brzy bude rok...


 

 

No a já začala tvořit. Na téma: Co dělají Falco-holky z České Lípy, když taťka rodiny v potu tváře vydělává chléb vezdejší. Nejdříve jsem si ale musela ty fotečky upravit:

 


 

    


...a pak už se jen vkládaly fotečky jedna do druhé a dělala jsem finální úpravu. A tady je výsledek:
 
 
Co dělají holky, když taťka není doma?
- No chlastají s Falcem a možná, že i kouří...

 

 Lucy


 
 
 
A kdeže se vlastně Lucy se zhýralým Falcem seznámila? No přece v USA. Pamatujete? Točil tam klip a byl ubytován v hotelu Chelsea. A při jedné návštěvě vzal černošský zpěvák Africa Bambaataa Lucku sebou, když šel na návštěvu za Falcem...(no, ale co se tam dělo pak, to už si vážně nevzpomínám...)

  

 
 
No, tak jsme si trošku zašpásovali, a já jen doufám, že na mě Lucy nevezme pometlo. Ani další mí přátelé, jejich upravené foto se již chystá k vydání.
Dagmara/Falco1957
 

 

 

 

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1