NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Happy End pro Falca a jeho "Pretty Woman" se nekoná

Datum: 29. 4. 2009 18.47 | Autor: Falco1957 | 5321× | Kategorie: Falco im Privatleben | Komentáře: 0

 

 

 

 

 

Šéfredaktor časopisu Rennbahnexpress Peter Leopold připravil pro říjnové vydání časopisu R.E. interview s Falcem o Isabele a pro listopadové vydání interview s Isabellou o Falcovi. V tomto Interview bylo, že Superstar kompletně otočila. Podle R.E. zavolal Hans svoji Bellu zase jako první - teď má Katharina Bianca zase oba rodiče.
FalcoDva, kteří spolu mluví po více než jednom měsíci. Ta mu to dává - lépe řečeno: ta mu to dala. Falco a jeho Isabella. Časopis RENNBAHN-EXPRESS.

Když sedla Isabella Vitkovic 26. srpna ´86 se dvěma kufry a jejich dcerou Katharinou Biancou do vlaku, směr Graz, o překot opouštěla Falcův byt po hádce. Příliš mnoho věcí zůstalo nevysloveno, jako to, že by za touto kapitolou měla být udělána „tlustá čára".

FalcoAle Superstar, která je jako člověk napůl Falcem a napůl Hansi Hölzelem, to svojí Ex-přítelkyni neulehčuje. Zatím co se Isabella schovávala před davy novinářů u své matky a tety v Grazu, její Hans propral špinavé prádlo v novinách. Své první Interview dával 7. září pro RENNBAHN-EXPRESS. Moje ženy, říkal na magnetofonový pásek časopisu R.-E., se v první řadě musí přizpůsobit mně, ne já jim. Ony to nesnášejí být na druhém místě a přitom zapomínají, že to není poprvé, co na druhém místě jsou." Mluvil o 120 000 Schillinků, které daroval matce Isabelly na byt, o 35 000 Schillinků na domácnost, o hodinkách za 120 000 Schillingů a náhrdelníku za 70 000 Schillingů, které koupil matce svojí dcery.Jen přímo o rozhovoru mezi ním a Bellou nemluvil.

FalcoJejich dohodu o tom, že neztratí ani slovo o jejich vztahu, musela Isabella po všech těch výpovědích škrtnout. Zase to byl RENNBAHN-EXPRESS, v němž poprvé mluvila o jejich krizi. Interview bez zábran a bez obvinění, mezi řádky bylo možno číst, že Bella se nevzdává naděje ve šťastný konec.

Výsledkem bylo, že když si Falco přečetl tuto zpověď časopisu R.-E. v šatně před svým Zürišským koncertem, úplně otočil: „Mám dítě." Řekla Isabella v Interview, „To dítě má otce.", „To není u mne žádná pýcha"., „Přesně tak",komentoval to Falco spontánně, „To platí také pro mne."

Pak to šlo tak rychle, jak to jen bylo možné - také Falcův soukromý život je vlak, uhánějící rychlostí 250 km/h!

FalcoNáhle, po měsících mlčení, se Hans ozval Isabelle.
„Poklade", řekl dva dny před udílením ceny Bambi v Mnichově 20. listopadu, „tak pojeď už do Vídně a poleť se mnou.!" A nezapomeň na Katharinu..."

 

 

OFICIÁLNÍ USMÍŘENÍ

NA

VÍDEŇSKÉM LETIŠTI

VE SCHWECHATU

 

Před odletem na letišti ve WIEN SCHWECHAT bylo pořízeno první foto znovu usmířeného páru: Isabella se širokým přešťastným úsměvem, její Hans s přespokojeným širokým úšklebkem.

V neděli poté, bylo to 23. listopadu, byla Isabella nastěhovaná zpátky ve Falcově vídeňském bytě, měla svoje šatstvo zase naskládané ve skříních.

„Deset dnů to ještě musíme vydržet, miláčku", smál se Falco, když spěchal 27.listopadu do Frankfurtu (a další ráno dál do Japonska).
Nyní od 10. prosince zase žijí spolu, Happy End u pospolité rodiny?

ISABELLA: „CHCEME NAJÍT NOVÝ ZÁKLAD!"

„Je to" říká Isabella úplně bez iluzí, „pokus hledat nový základ pro náš vztah."
Ona ví: Není tu žádná záruka na úspěch. Během jednoměsíční Hansovy dovolené, kterou strávil v Brazílii se svým managerem Horstem Borgem po vánočních svátcích, už nepadlo do uzávěrky v redakci R.E. ani slovo.
Bella: „Když chce letět sám, je to pro mě O.K. Já budu se svou dcerou ve Vídni a v Grazu stejně štastná!"
Předtím ale, 24.prosince stráví Katharina Bianca své první Vánoce přecejen se svými usmířenými rodiči a Falcovou matkou ve Vídni.

 

Falco

Isabella Vitkovic

Falco


 

TEXT IM ORIGINAL - originál článek a soubor Pdf ke stažení:

Datei "pdf" - DOWNLOD: http://dagmara2.webovastranka.cz/file/1724

             

Překlad/Übersetzung insTschechische: Dagmara/Falco1957

Design: Dagmara/Falco1957

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1