NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falco ganz privat - Falco zcela soukromě (článek z časopisu BRAVO 9/1986)

Datum: 10. 7. 2009 19.27 | Autor: Falco1957 | 3456× | Kategorie: Falco im Privatleben | Komentáře: 0

 

Falco ganz privat

 


 FALCO ganz privat
Falco zcela soukromě

BRAVO Nr. 9/1986 (vom Oktober)


Falco ganz privatFamilie: Falco wuchs als Einzelkind auf. Als er 11 Jahre alt war, trennten sich seine Eltern. Der Vater lief mit seiner schwangeren Sekretärin davon. Falco blieb bei der Mutter. Seit 1979 sind die Eltern Hölzel offiziell geschieden. Falcos Mutter, die von ihrem Sohn mit monatlich etwa 1000DM unterstützt wird, lebt in einer Sozialwohnung im 22. Bezirk. Obwohl Falco ihr eine Stadtwohnung schenken wollte, hat sie bislang abgelehnt. Falcos Vater gehört eine Firma für Blechbearbeitungsmaschinen im 10. Wiener Bezirk. Falco hat durch die zweite Ehe seines Vaters eine 20jährige Halbschwester, der Hansi seinen alten VW-Käfer schenkte.
Rodina: Falco vyrostl jako jedináček. Když měl 11 let, jeho rodiče se rozešli. Otec odešel se svou těhotnou sekretářkou. Falco zůstal u matky. Rodiče Hölzelovi jsou oficiálně rozvedeni od roku 1979. Falcova matka, která pobírá měsíčně cca 1000DM podpory, žije v sociálním zařízení ve 22. vídeňském obvodě. Falco jí chtěl věnovat státní byt, avšak ona jej až doposud odmítala. Falcově otci patří firma na zpracování strojních plechů v 10. vídeňském obvodě. Z druhého manželství Falcova otce má Falco 20-letou nevlastní sestru, jíž věnoval svůj starý Volkswagen.


Freundin: Falcos Freundin und die Mutter seines ersten Kindes heisst Isabella Vitkovic, hat schulterlange, blonde Haare und stammt aus Graz. Falco lernte sie am 29. Juni 1985 nach dem Opus-Open-Air im Fussballstadion in Graz kennen. Die Geburt von Falcos und Isabellas Kind wird im März 1986 erwartet.
Přítelkyně: Falcova přítelkyně a matka jeho prvního dítěte se jmenuje Isabella Vitkovic, má blonďaté vlasy po ramena a pochází z Grazu. Falco se s ní seznámil 29. června 1985 při koncertu Open-Air skupiny Opus, který se konal na fotbalovém stadionu v Grazu. Narození Falcova s Isabellina dítěte se očekává v březnu 1986.


Wohnung oder Haus: Noch wohnt Falco in der Wiener Schottenfeldgasse in einer wunderschönen und teuer eingerichteten Altbau-Wohnung (für nur 600DM Miete). Wegen des Familienzuwachses lassen sich Falco und Isabella aber bereits eine moderne Villa bauen. Allerdings nicht allzuweit von Wien entfernt, in Neustift am Walde.
Falco mit GuggiByt nebo dům: Falco ještě žije ve vídeňském bytě na Schottenfeldgasse v překrásném a starém domě (měsíční nájemné činí 600 DM). Kvůli přírůstku v rodině si ale Falco a Isabella chtějí postavit moderní vilu. Vila ale má být nedaleko od Vídně, v Neustift am Walde.


Heirat: Ans Heiraten denken Falco und seine Isabella nicht. Trotz des Kindes wollen sie lieber weiterhin ohne Trauschein zusammenleben. Eine spätere Eheschliessung, vor allem wenn sie dem Wohl des kindes dient, hält Falco selbst nicht für ausgeschlossen, aber unter moralischem Zwang möchte er seine Freundin auf gar keinen Fall heiraten.
Sňatek: Na sňatek Falco a jeho Isabella nepomýšlejí. I přes to, že spolu budou mít dítě, chtějí spolu žít raději bez oddacího listu. Pozdější uzavření sňatku, především pokud by to bylo pro blaho dítěte, Falco nepovažuje za vyloučené, ale pod morálním nátlakem by se v žádném případě nechtěl se svou přítelkyní oženit.


Falco mit IsabellaAngst: Angst hat Falco nur vor körperlichen Gebrechen und vor dem fliegen. Da er aber auf das Flugzeug angewiesen ist, hat er auch gleich ein typisches Falco-Rezept parat: am Flughafen gleich in den Duty-Free-shop, eine Flasche kaufen, im Flugzeug trinken, dann einschlafen und nach der Landung wieder aufwachen!
Strach: Strach má Falco pouze z tělesných postižení a z létání. Proto také když je nucen letět letadlem, má na to hned po ruce svůj typický Falco-recept: hned na letišti koupit v Duty-Free-Shopu láhev, v letadle popíjet, pak usnout a po přistání se zase probudit!


FalcoAutos: Dass Falco einen Geschwindigkeits-Tick hat, ist spätestens seit seiner Speedboot-Leidenschaft bekannt. Sein erster PKW war ein VW-Käfer. Zu *Kommissar*-Zeiten kam erst ein Audi und später ein mercedes zu Falcos Fuhrpark. Den Audi hat er ans Werk zurück gegeben und den Mercedes im Februar 1985 wieder verkaft. Seitdem fährt Falco Taxi. Allerdings steht Falco bald wieder ein Autokauf bevor. Er hatte nämlich gewettet, wenn "Amadeus" in Deutschland Nr. 1 in den charts werde, würde er sich einen Rolls Royce kaufen!
Auta: To, že má Falco rád rychlou jízdu, je známo již už z doby jeho závodního člunu, pro nějž měl vášeň. Jeho první vůz byl Volkswagen-brouk. V dobách písně „Kommissar" přibylo do jeho vozového parku nejdříve Audi a později Mercedes. Audi vrátil a Mercedes pak prodal v únoru 1985. Od té doby jezdí Falco taxíkem. Přesto však jej opět čeká koupě vozu. Vsadil se totiž, že pokud se píseň Amadeus probojuje v Německu na první místo hitparády, koupí si Rolls Royce!


Překlad/Übersetzung ins Tschechische: Dagmara/Falco1957


Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1