NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Party in der Excalibur City (am 29.7.1997)

Datum: 4. 7. 2010 18.30 | Autor: Falco1957 | 7777× | Kategorie: EXCALIBUR CITY | Komentáře: 0

 

 

Party in der Excalibur City (am 29.7.1997)

 

V obrázcích blonďatého Falca (označovaných přívlastkem Falco´s neuer Look) se nám začíná vyjasňovat po objevení série malých, ne příliš kvalitních, ale o to vzácnějších (a dosud nikdy nezveřejněných) fotek z rakouské tiskové agentury APA PRESSE.


Je na nich Falco na party v Excalibur City dne 29.7.1997, patrně při své předposlední návštěvě tohoto zábavního komplexu (poslední bylo pak jeho LIVE vystoupení koncem roku, kde již měl zase tmavé vlasy).

 

Na fotkách jej vidíme při příjezdu s neznámou blond přítelkyní - to je ta žena, co mu patrně způsobila ten jeho Blond-Look (a jíž jsem tak spílala v předchozích článcích).
Dále Falca vidíme v rozhovorech s jeho dlouholetým přítelem Ronnie Seunigem, s Florianem Laudou, a s v té době velmi populární herečkou a zpěvačkou Samanthou Fox.

 
 
Falco mit einer Freundin

        


Falco und Florian Lauda


  


Falco, Ronnie Seunig und Florian Lauda


    

Falco mit Samantha Fox

     


 
 
 
 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1