NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falco - Marťánek třetího tisíciletí v kombinaci se zdivočelým playboyem

Datum: 3. 3. 2009 8.53 | Autor: Falco1957 | 6109× | Kategorie: EXCALIBUR CITY | Komentáře: 0

Falco - Marťánek třetího tisíciletí v kombinaci se zdivočelým playboyem

Dámy a pánové,

Usaďte se dobře a raději se přivažte k židli, abyste při shlédnutí příštích snímků omylem neslítli na zem. To se totiž stalo mně, když jsem poprvé uviděla jakéhosi blonďatého satyra, jehož vzhled připomínal Karla Gotta po dvacáté první plastice (teda s pardonem, vůči naší čelní popové hvězdě opravdu nic jinak nemám).

 

Později jsem se dočetla na http://www.falco.at/biografie8.htm tuto zprávu, kterou mi včera osvěžila na Falco-fóru Jitulinka-Isolda:

 

Im Sommer 1997 übernahm Claudia Wohlfromm, die Frau des Produzenten Torsten Börger, das Management von Falco. Sie wollte einen ganz neuen Falco stylen, einen, der ihrer Meinung nach in das dritte Jahrtausend paßt. Und Falco ließ gewähren: Eines Tages erschien er mit blondgefärbten Haaren und einem Brillanten im rechten oberen Schneidezahn in der Öffentlichkeit.

 

V létě roku 1997 převzala Claudia Wohlfromm, manželka producenta Torstena Börgera Falcův Management. Chtěla vytvořit Falcovi úplně nový image, který dle jejího mínění patří do třetího tisíciletí. A Falco se k tomu propůjčil: jednoho dne se na veřejnosti objevil s vlasy nabarvenými na blond a s briliantem v pravém horním řezáku.

 

No tak se na to podívejte, co mu udělali:

 

 

 

      

        

 

A já bych chtěla té paní, co si takhle škaredě zavtipkovala s imagem vyloženě černobrvého muže, k jehož stylu se blond nemůže hodit ani náhodou, vzkázat následující:

„Madam, marně jsem prohlížela mistru Falcovi ústa, ten briliant jsem nenašla. Nicméně pohled na něho mne téměř dohnal k zuřivosti. Doporučila bych vám, abyste se příště nepletla do něčeho, čemu nerozumíte, ba co dím, o čem nemáte ani páru!!! Běžte si namalovat vlastního manžela a na cizí pány radějc svýma ručkama nešahejte!!! Anebo - ještě lepší rada: Možná by se ve vašich ručkách lépe vyjímala vařečka, či ta druhá věc, pro niž jsou ruce některých méně chytrých dívek a paní určené. Rozhodně však nikdy, opravdu už nikdy, nešahejte tam, kam nemáte. Mohlo by se vám stát, že vám někdo ublíží!!! Váš čin se totiž nedá kvalifikovat jinak, než jako snahu zničit toho krásného muže, který vždy tolik dbal o svůj vzhled."

 

A našemu Sokolíkovi do nebíčka také posílám vzkaz: „Hansi, miláčku, příště, prosím, nechlastej, když jdeš k holiči. Je totiž třeba, abychom někdy věděli, co se s námi děje. A já chápu, že máš smysl pro humor, ale nemáš právo působit svým fanouškům zdravotní újmu!!!"

S pozdravem, autorka blogu

 

No, ale máme tady jednu záhadu. Vlastně hned tři: tři ženy na fotkách s Falcem. Kdopak to asi je?

 


Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1