NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

DVD-album EVERYTHING - Booklety a info o albu

Datum: 10. 5. 2008 0.53 | Autor: Falco1957 | 1369× | Kategorie: Everything | Komentáře: 0

 

 

Vážení čtenáři,

Možná se podivíte, že vám tady v rubrice EVERYTHING předvádím s takovou detailností to tolik známé Falcovo DVD-album EVERYTHING.

Nepovažuji to za zbytečné. Vzhledem k tomu, že to je jedno z nejznámějších video-alb, které bylo vydáno, a vzhledem k tomu, že máme kanál Youtube, známe téměř všichni Falcovy překrásné klipy.

Jsou ale mezi námi noví fanoušci, kteří potřebují pár rad, a kterým by se mohlo stát (obzvláště při některých informačních zmatcích na Internetu), že nebudou vědět, kam sáhnout při výběru. Třeba když si toto album budou chtít pořídit.

Proto tedy ta detailnost.A já se přiznám, opravdu jsem při zpracování dávala velký pozor, abych nenadělala v informacích chyby, a aby můj výklad byl co nejpřesnější. 

A my, kteří už se trošku vyznáme, si určitě rádi pořádně zopakujeme obzvláště bonusy. Je to sběratelská rarita, snad žádný umělec dosud neměl tolik různých verzí některých písní.

A tak vzhůru na všechny ty "uncensored, hardcore a bloody versions", kochejme se, neboť - je čím.

Dagmara/Falco1957

 

 

DVD Everything - front

 

DVD Everything back

 

DVD Everything - info

 

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1