NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Dárek pro Mirka Djembu

Datum: 22. 8. 2010 22.25 | Autor: Falco1957 | 2252× | Kategorie: Dárky od přátel | Komentáře: 0

 

 DÁREK PRO MIRKA DJEMBU

Jak si určitě návštěvníci našeho diskusního Falco-fóra všimli, nějak se nám tam přestal objevovat náš největší český echtovní Falco-fanoušek Mirek DjembaM. Sice to tam napsal, že jede na měsíční brigádu do Německa, ale ten příspěvek by se dalo přehlédnout. A já jen vidím, jak nám tam Mirek chybí, jak je to fórum najednou jakési „bez života", posmutnělé.
No, ale můj vzkazník se má dobře, Mirek se mi občas ozve, to když se vždycky koncem týdne zastaví doma, aby hned zase odjel zpátky do práce.

A tak jsem se rozhodla, Mirku, že ti dám dárek. Ptáš se, co je nového u Falca, no a novinek je fůra. Ale až přijedeš, budeš určitě chtít vydávat a po tom měsíci budeš mít tak trošku zmatek v kompu a nebudeš vědět, co dřív. A tak tedy dárek, aby sis mohl na svoji pěknou webovku dát hezký fotky Falca.
Ale už vidím, jak se zděšeně díváš na těchhle 13 obrázků, co ti tu předkládám a mrzutě si říkáš: „Tohle jsem taky našel, měl připravený k vydání a Dáša to mezitím taky našla a vydala. Už zase mě předběhla."
Nene, uděláme to jinak: tyhle fotky (a bude jich ještě asi víc) jsem pro tebe speciálně upravila, zbavila všelijakých šmouh a vodotisků a orámovala. A tu je vydávám jen do doby, než mi potvrdíš, že sis je stáhl. Linky doručím přes vzkazník. Pak je sundám z blogu, takže budeš mít k vydání něco, co ještě čtenáři neznají. A jestli se ti ty fotky budou líbit, můžeš hned vydávat.
A tohle, to je jenom vzorek - pár obrázků jako pozdrav, abys věděl, že tu na tebe čeká tvůj idol a aby ses těšil domů. Protože kromě Falca čekám taky já (hodně, převelice intenzívně) a určo už i ostatní tví kamarádi, kterým taky chybíš. Tak papa, přeju co nejmíň práce a co nejvíc vydělaných penízků a... tu jsou ty fotečky.
Dagmara/Falco1957

 

              

 


 

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1