NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Dárečky, dárečky, dárečky, no k mým narozkám

Datum: 14. 3. 2009 5.18 | Autor: Falco1957 | 1479× | Kategorie: Dárky od přátel | Komentáře: 0

Je časně ráno 14. března 2009. A já se konečně probírám těmi krásnými dárky, které jsem včera dostala ke svým narozkám. Jsou od fanoušků z našeho Falco fóra a jsou úžasné, však se podívejte. Tohle jsou první z nich, dostala jsem je od Stáni - Phoebe90. A velice mě potěšily, děkuju, Stáničko, Jsi super, Falco na těch obrázcích od tebe taky.

 Falco

 Falco

 Falco

 FAlco

 Falco

 Falco

 

Za překrásné dárky děkuji také Lucy Hendrychové. Jsou to opravdu nádherné animace, které pro mne vyrobila a vystavila na své webové stránce na této adrese:

http://monarchy2008.wz.cz/_sgt/m1m5s3_1.htm

Jsou to tato překrásná dílka:

Falco - animace

 

Falco - animace
Falco - animace
Falco - animace
Falco - animace

 

 
Taky mám překrásný obrázek od Gábinky:
Falco
A pět roztomilých obrázků Falca od mé rozmilé Kamilky:
Falco
Falco 
Falco
Falco
Falco 
A dostala jsem ještě další dva nádherné obrázky od kamarádky Kristínky ze Slovenska. Kristínka, které říkáme Kukučka, nebo také Kika, má zde na webu vyhrazenu zvláštní rubriku, v níž budu postupně zveřejňovat její nádherné kresby. Takže, kdo se rádi díváte na krásného Falca, prosím následujte tento odkaz:

Co říct závěrem? No děkuju, holky, mocinky ještě jednou děkuju. Nejen mě tyhle vaše překrásné obrázky překvapily a potěšily, ale také jsem velice ráda, že se vám líbí vyrábět a kreslit Falcovy podobizny. Je to první cesta k tomu, jak zpěváka Falca dobře poznat, zvláště proto, že při tom kreslení a při té tvorbě si samozřejmě většinou pustíme jeho hudbu. A kdo tedy obrázky Falca máte rádi, a věřím, že vás je hodně, pojďme se společně odebrat do rubriky SOUTĚŽE, kde jsou uvedeny další linky na stránky, kde probíhá výstava soutěžních příspěvků do soutěže o nejhezčí Falcův obrázek.

http://falco1957.mujblog.info/soutez/soutez-o-nejhezci-falcuv-obrazek-hlasovani

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1