NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Falco und Schauspielerin Daniela Böhm - Falco a herečka Daniela Böhm

Datum: 6. 7. 2010 9.30 | Autor: Falco1957 | 10501× | Kategorie: Daniela Böhm | Komentáře: 0

 


Falco und Schauspielerin Daniela Böhm
Falco a herečka Daniela Böhm


 Falco und Schauspielerin Daniela Böhm

 

Falco a ženy, toť kapitola sama pro sebe. Často jsem se ptala, proč jej tak hojně opouštěly, či proč tak hojně opouštěl on je. Kdepak byla příčina? Přemíra alkoholu a drog, kterou jeho přítelkyně nevydržely? Jeho nestálost? Či upřednostňování pěveckého řemesla před ženami a rodinou?

No, k posouzení to nechám vám. Já pouze mohu konstatovat, a to po patnáctiletém vztahu s mužem - láskou mého života (...který byl také 3 léta mým manželem, který pil jako duha a nakonec si propil život. Ale  - když zcela omylem vystřízlivěl, tak se měnil z agresívního hulváta na toho nejšarmantnějšího a nejněžnějšího muže na světě):

Kdybych já se někdy náhodou dostala k Falcovi a stala se středem jeho pozornosti, okolí by ho litovalo. Neměl by totiž šanci. Střízlivý a bez jediné promile drog v těle by mě s prosíkem tahal z hospod k domácí plotně. A já bych mu možná, až bych náhodou byla chvíli střízlivá a v pohodě, dala trošku šanci a obdivovala jej a občas i milovala. A starala se o něj a byla jeho ideálem, po němž by prahl... Nechci být přemoudřelá, ale - ženy to s Falcem neuměly. Vztah mezi dvěma lidmi je vždycky jako houpačka, a jen na  každém z nás záleží, zda budeme dole, či nahoře.

No, ale to již ponechme historii, byla to úvaha spíše žertovná a na okraj. A přečtěme si raději vyprávění pana Petera Lanze, autora Falcovy biografie. No a také vyprávění mistra samého o jedné z jeho krásných žen, herečce Daniele Böhm.
Dagmara/Falco1957

      

Falco und Schauspielerin Daniela Böhm
Peter Lanz - Falco-Die Biografie (Seite 213)

Nach der Affäre mit Brigitte Nielsen verliebte sich FALCO in die Schauspielerin Daniela Böhm. In einem Interview mit der Zeitschrift News erzählte er später einmal: „Ich lernte sie in einem Wiener Fitnesscenter beim Brustdrücken kennen, während ich noch mit Isabella verheiratet war. Daniela war genau das Gegenteil von dem, was ich zu Hause hatte: ein sanftes, intelligentes, weltgewandtes Mädchen. Gezeichnet von ihrer Liebe zu Konstantin Wecker, die sie geradewegs zu mir führte. Sie war die erste Frau, die mich sitzen ließ - nach einem Jahr. Und ihr Abschied entbehrte nicht einer gewissen Ironie. Sie sagte: „Pass auf, Alter, dich drück ich nicht durch. Mein Letzter war schon der Wahnsinn, aber du bist der Gipfel.""

 

Falco und herečka Daniela Böhm
Peter Lanz - Falco-Die Biografie (strana 213)

 

Po aféře s Brigitte Nielsen se FALCO zamiloval do herečky Daniely Böhm. V jednom rozhovoru, který dával časopisu News pak jednou později vyprávěl: "Seznámil jsem se s ní v jednom vídeňském Fitnesscentru při masáži hrudníku když jsem byl ještě ženatý s Isabellou. Daniela byla pravým opakem toho, co jsem měl doma: jemná, inteligentní a světaznalá dívka. Poznamenaná svou láskou ke Konstantinu Weckerovi, kterou nasměrovala přímo na mne. Byla to první žena, která mi dala košem - po roce. A její odchod nepostrádal jistou ironii. Řekla: „Hele, starouši, dál to s tebou nevydržím. Už ten můj poslední byl šílenec, ale ty jsi teda vrchol.""

 

 

      

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1