NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Caroline Perron - indiánská topmodelka Oota Dabun - životopis

Datum: 6. 2. 2009 2.43 | Autor: Falco1957 | 3199× | Kategorie: Caroline Perron | Komentáře: 0

Vážení čtenáři, 

dovolila jsem si připravit pro vás životopis Falcovy poslední přítelkyně, topmodelky a podnikatelky Caroliny Perron. Životopis není doslovným překladem, má vám přiblížit životní story krásné ženy, již Falco prý velice miloval a s níž snad měl i plánovat manželství. Snad mi tedy tato krásná žena promine, že jsem převzala z její oficiální stránky níže uvedené dokumenty.

autorka

 

Životopis Caroline Perron v obrazech

Caroline Perron spatřila světlo světa zhruba v 20 hodin večer 26. dubna 1974 v indiánské vesničce Matagami. Matka Michelle Lynn a otec Rejean jsou Indiáni. V žilách krásného dítěte se zelenýma očima koluje krev severoamerických indiánů (Algonkinů. Abenakisů, Micmaniců a Wendatů-Huronů. Je první ze šesti dětí.


Dětství a mládí jsou velice tvrdé, krajina je drsná a teploty se pohybují od 45 do 60 stupňů pod nulou. V padesátých letech byla v tomto malé místě ještě indiánské stany týpý. Až později byly postaveny domy z kamene a betonu.Caroline vyrůstá jako následnice tzv. 1.národa (původní obyvatelé). Učí se rychle, ve škole se liší od ostatních spolužáků ve třídě. Indiánské a kanadské děti mají rozdílné vyučování. Její život je ve shodě s přírodou. Rybolov a lovení zvěře a starost o potravu patří ke každodenním povinnostem Indiánů. Mnoho měsíců v roce je velmi chladných. Jediným zadostiučiněním v těchto nehostinných končinách je  Aurora borealis, známá spíše jako Polární záře, která všemi barvami osvětluje oblohu.Caroline si, stejně jako všechny indiánské děti, hraje v přírodě. Když je jí šest let, staví jí otec ze sněhu iglů. K jejím krásným vzpomínkám patří jízda po dřevěném tobogánů typickém pro Indiány - dřevěných lyžích tažených psy Husky.


Absolvuje základní a střední školu a v jejích dvanácti letech jí její otec dává indiánské jméno Oota Dabun, což znamená Denní hvězda (Star of the Day). Má nádherné zelené oči a je jemná. Od čtrnácti letech vystupuje poprvé na módní přehlídce v Amos v Abitibi-Temiscamingue, vzdáleném dvě hodiny od Matagami.


V 18 letech začíná studovat na soukromé škole v Montrealu, pak studuje literaturu. V té době si také vydělává jako manekýnka. Nyní již v Mode-Hochburg v italském Milánu, v Rakousku, USA, Paříži, Kanadě apod. Ve své vlasti je známa v reklamě na telefony, usmívá se z každého, usmívá se z každé telefonní dobíjecí karty


.

Pracuje jako modelka v módních show módního návrháře Michela Vaudrina, s nímž ji pojí úzké přátelství.


Caroline Perron jako indiánská modelka Oota Dabun, to je historie úspěchu, je mladá, krásná jako obrázek, vytrénovaná, má zářivé zelené oči, charisma a na rtech stále milý úsměv.


Život, ubíhající v relativně klidných kolejích, je přerušen když se seznámí v roce 1996 při jedné módní přehlídce v Dominikánské republice s rakouskou popovou hvězdou Hansem Hölzelem. Tento vztah trvá 14 měsíců a Falco pomýšlí na uzavření sňatku. Vztah je ale provázen mnoha rozchody a usmířeními. Hans Hölzel však umírá nečekaně 6. února 1998 při ošklivé autonehodě v Karibiku, který si zpěvák zvolil za svůj domov.


Caroline Perron jede zpět do Kanady a dále pracuje v modelingu. Před čtyřmi lety změnila styl života a dala se do podnikání v bysnysu. Pracuje jako trenérka, vede jedno vydavatelství. Mluví francouzsky a anglicky (a trochu zná i další řeči), pátým jazykem, který se učí, je němčina. Modeling tedy již není jejím zaměstnáním, ale jejím koníčkem., Pro úspěch ale nezapomíná na svůj původ.„Teď je čas změn, je čas udělat něco po můj národ. V mých žilách koluje indiánská krev", říká tato sympatická charismatická žena. Před nedávnem založila nový projekt pod svým indiánským jménem „Oota Dabun".


Tímto projektem chce přiblížit lidem tisíciletou indiánskou kulturu, dějiny a tradice, světově proslulé léčitelství, i náboženství a nádhernou indiánskou hudbu.

 

Zdroj/Quelle: http://www.ootadabun.com/

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1