NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

THE BAMBI PRIZE AND FALCO 1986

Datum: 26. 9. 2009 9.34 | Autor: Falco1957 | 2403× | Kategorie: AWARDS | Komentáře: 0

 

 CENA BAMBI

THE BAMBI PRIZE AND FALCO 1986

The Bambi is an annual television and media prize awarded by the German media company Hubert Burda Media. It was created in 1948 and the first recipient was Marika Rökk.

 It is said that Rökk's daughter called the prize "Bambi" when she brought it home, apparently inspired by Felix Salten´s book Bambi A Life in the Woods. The prize was originally a deer made of porcelain (Karlsruhe). Since 1958, the deer has been made of gold by the art casting workshop of Ernst Strassacker in Süßen. Frequent awardees include Heinz Rühmann (12), Peter Alexander and O.W.Fischer (10), Sophoa Loren (9) and Maria Schell (8).

CENA BAMBI A FALCO V ROCE 1986

Bambi je každoroční televizní a mediální cena udělovaná německou mediální společností Hubert Burda Media. Byla vytvořena v roce 1948 a prvním, kdo ji obdržel, byla Marika Rökk.
Říká se, že dcera herečky Rökk dala této sošce jméno "Bambi", když ji herečka Rökk donesla domů, zřejmě byla inspirována postavou z knihy Felixe Saltena Bambi - A Life in the Woods. Původně byla soška z porcelánu (Karlsruhe). Od roku 1958 je tento jelínek ze zlata a pochází z uměleckých dílen Ernsta Strassackera v Süßen. Mezi VIP, kteří byli nejčastěji touto cenou odměněni, patří Heinz Rühmann (12krát), Peter Alexander a O.W.Fischer (10krát), Sophia Loren (9krát) a Maria Schell (8krát).

Falco Bambi 1986Dva Rakušáci mezi světově proslulými VIP, to už srdce patriota poskočí. Superstar Falco vedle legendy skupiny Beatles Paula McCartneye a jeho ženy Lindy, stejně jako André Heller vedle hvězdy ze seriálu Dynastie Catherine Oxenberg byli těmi nejlepšími při mnichovském gala-večeru, na němž byla udělována cena BAMBI 1986. Více u ADABEI.

Falco Bambi 1986

Mehr über Bambi-Verleihung:

Více info o udělování ceny BAMBI:

http://www.bookrags.com/wiki/Bambi_(prize)


Překlad a design/Übersetzung ins Tschechische und Design: Dagmara/Falco1957 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1