NOVÝ BLOG O FALCOVI –

NOVÝ BLOG O FALCOVI - Největší česká neoficiální stránka a báze dat a informací o nejslavnějším rakouském zpěváku FALCOVI (určeno pro prohlížeč Mozila Firefox)

 http://www.falco-de-groove.de  http://www.falco-fr.com/  http://www.falco.at  http://www.falcofanclub-berlin.de  http://www.falco.de.gg /  http://www.falcollection.at  http://www.falcoderfilm.de/  http://www.conny.at/ http://www.falcoworld.net/
 http://www.falco-forum.de.gg/ http://www.falco4ever.de/ 
http://www.falco-alive.ch/ 
http://falcorussia.ru/ 
http://too-emotional.de/
http://falco.zanzaa.at/

 http://www.razyboard.com/system/morethread-a-brand-new-fan-falcofans-354773-1126097-0.html  http://www.best-of-80s.de/80er-80s-deutsch-german/2359-falco-jeanny-part-3-a.html

FALCO IST NIE GESTORBEN, ER LEBT WEITER IN UNSEREN HERZEN.

FALCO INTERNATIONAL AIRPORT
ROCK AND ROLL HALL OF FAME ROCK AND ROLL HALL OF FAME

Ahoj, Falco-fanoušci a čtenáři blogu ! Blog o Falcovi je momentálně v rekonstrukci a je doplňován formou archívu. V této liště se dozvíte o nových článcích, kam, tedy do které rubriky byly jednotlivé články doplněny. Momentálně na programu: Falco restaurant v New Yorku a Práter - Falcova figurina. Na návštěvu vás zve Webmasterin Dagmara/Falco1957

Tři autogramy

Datum: 6. 7. 2009 0.39 | Autor: Falco1957 | 1913× | Kategorie: AUTOGRAMMSTUNDE | Komentáře: 0

 

Falcův umělecký podpis asi zná každý fanoušek, že? No, taky by to byla ostuda, kdyby ne. Já mám ale přesto pro vás pár zajímavostí, které asi nebudou zrovna ve všech sbírkách autogramů.

Ten první autogram, to je klasický Falcův umělecký podpis. Je v překrásném provedení na pěkném Falcově portrétu. A protože se ten portrét jmenuje "PRIVACY", možná, že to bude skutečně podpis z té vzácné a drahé knihy "FALCO PRIVACY". Nemohu to ale potvrdit, tu knihu, bohužel, dodnes nemám ve svých sbírkách.

Falco Autogrammstunde

Ten druhý podpis, tak ten asi zná málokdo z vás. Já jej také viděla poprvé. Je to se vší pravděpodobností občanský podpis Johanna Hölzela, pochází totiž ze smlouvy, kterou podepsal Falco stomatologovi Pehlemu a ta smlouva pojednávala o vsazení korunky s briliantem do zpěvákova chrupu. Pamatujete se ještě? V rubrice FALCO I- Sonstiges najdete celý článek, který se jmenuje FALCO A BRILIANT.

Falco - Autogrammstunde

Falco    Falco

A ten třetí podpis, ten znají ti, kdo mají doma knihu producentské dvojice DoRo -  Dolezala a Rossachera, která se jmenuje FALCO - HOCH WIE NIE a také se jí říká "DAS DORO-BUCH". A je to podpis  Falcovy maminky Marie Hölzel pod věnováním v úvodu knihy. A já si trochu pohrála a aby byl ten podpis výraznější, vložila jsem jej do pěkné fotografie  Falca vítajícího na dominikánském letišti maminku, která za ním přijela na návštěvu.

Falco - Autogrammstunde

 

Přidat nový komentář:
Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici pět:

Nová stránka 1